Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az alom?

Mit jelent ez az alom?

Figyelt kérdés

Emeleten voltunk a volt baratommal.

Vmi olyan volt hogy ha lefekszunk ujra jarni fogunk. Es ekkor rajta mar nem volt ruha. Erre az ablakba ott termetek a legjobb baratai es elszallt volna a romantika miattuk, ezert inkabb hogy romantikazzhassunk, elhuztam a fuggonyt.

Erre a baratai a szoban belul termetek es elmentek az exemmel, engem ott hagytak.

A szobabol kilepve balra egybol a lepcso volt, jobbra a fal, szembe pedig egy masik szoba. Es az exemek lementek a lepcson.

Mikor utana akartam menni a szoba kuszobebe felbuktam es a lepcso tetejen hasra estem . azutan elrohantam hogy ne rohogjenek ki hogy elestem.



Azutan hirtelen egy masik alomba csoppentem. Ahol.....hat.....egy majom kergetett.....

Szo szerint....es a focipalyanal az exemnek az utcaja vegerol mentem a palyara es ott rohantam hogy ram ne vesse magat a majom.

Ha rohantam, o is rohant. Ha megalltam o is megallt.

es mosolyogva nezett ram es olyan ijeszto volt....rossz visszaemlekezni ra.

A majom kozepes nagysagu volt, nalam nem volt nagyobb.

Szoros volt, a szore halvany barna volt, es hosszu karjai voltak, ami ugye a csimpanzokra jellemzo. Es Sovany volt az alkata.

Ha hasonlitani akarjuk az exemre, akkor a annyi. Hogy a volt baratom a majom teljes ellentettje.


2016. nov. 27. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
semmit.
2016. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az almot a macskád alá tedd!
2016. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy amíg kapcsolatban voltatok, addig is zavart a barátai jelenléte és féltél a megszégyenüléstől. Ezt élhetted újra az álmodban.


A másik álom kapcsán pedig benned merült fel (anélkül, hogy bárki sugalmazta volna, bár nekem is ez volt az első gondolatom), hogy a majom az exedet szimbolizálja - nem külsőre, hanem a viselkedésében. Elképzelhetőnek tartom, hogy a kapcsolatodban élhettél át olyat, hogy túlzott mértékben próbált hozzád idomulni és ezt hiteltelennek érezhetted.


Összességében azt gondolom, hogy nem érezhetted magad valami jól ebben a kapcsolatban és erre próbálják felhívni az álmaid a figyelmet.

2016. dec. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából jól éreztem magam, teljesen más volt a kapcsolatom a csaaládommal, viszont az összes barátomat elvesztettem. Voltak bőven a kapcsolatnak hátulütői és nem éppen esett jól, hogy ilyen gyakran lenézett. Azért igen rosszul esett így visszagondolva. LElkileg a mindennapos vitáink rosszul érintettek akkor, viszont csak most kezdek rájönni, hogy már talán jobb nélküle.
2016. dec. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!