Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? Eleg...

Mit jelent az álmom? Eleg furcsa volt

Figyelt kérdés
A kovetkezot almodtam:van egy iszonyu egoista ontelt ferjem(minden negativ tulajdonsaga megvolt mint ami az exeimben kulon-kulon),vert megcsalt es ha a ferfiak beszeltek akkor nekem ki kelett menni a konyhaba.es volt 4gyerekunk.3fiu es 1 lany.o akart még egy gyereket.mondtam h de van mar 4.minek egy 5.de mondta hogy nekem ebbe nincs beleszolasom ha o akar akkor lesz.mar a 8.honapban voltam az 5.gyerekkel amikor leestem a lepcson es megindult a szules.nem vittek korhazba hanem egy furdokadban kellett szulnom(mindigis iszonyodtam az otthon szulestol es a vizben valo szulestol) es mondta az orvos h a baba meghalt.es akkor lebuktam a viz ala es beszeltem a babahoz es ereztem h egyre kevesebb a levegom es pont mikor meghaltam a kisfiam kinyitotta a szemet,utana felebredtem,mit jelent ez az álom?
2016. nov. 29. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézzük sorban,miket tartalmaz az álom.Egy rossz férjet.5 gyereket.Egy halálesetet..

Az a gond hogy nincsen összehasonlítási alap... !

Most kapcsolatban vagy ? vagy egyedülálló ?

Félsz-e a gyermekvállalástól ?

Haragban vagy-e az "exeidel" ?

Hány éves vagy ?

Történt-e előző nap valami aminek köze lehet az álomhoz ?

pl láttál egy kismamát...

2016. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kapcsolatban vagyok de elegge nehezkes a dolog,ritkan tudunk talakozni,sok gond es baj van korulottunk.

Egy kis felelem van bennem a gyerekvallalassal kapcsolatban mivel elso baba lenne.es az elsonel minden anya fel.

Van olyan exem akivel haragban valtunk el es van akivel nem.

29eves vagyok

Es az utobbi honapokban mindenhol csak kismamakat es babakat latok de ez nagyon jo erzes nekem.egyatalan nem nyomaszto

2016. nov. 29. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!