Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy nagyon furcsa álmom....

Madarák kérdése:

Volt egy nagyon furcsa álmom. Fel is írtam az álomnaplómban, de ezt most nem tudtam értelmezni. Szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Na szóval úgy történt a dolog, hogy a környékünkön sétáltam egy lánnyal. Idáig még nem is lenne baj ezzel, de az a lány hirtelen egy bagollyá változott, mégis ugyan úgy éreztem magam mellette mint ha még az a lány lenne. Először egy villa mellett mentünk el ahol csomó fekete BMW volt, meg valami teniszbajnokság. Utána egy zöld rétre értünk ki ahol fehér köveken kellett lépkednünk. aztán kiderült hogy azok nem is kövek hanem tojások, ezért elkezdtünk futni nehogy elkapjon minket a tojó. Egy hatalmas kukoricásba futottunk be. Olyan gyorsan futottunk és olyan sokáig hogy elvesztettük azt a helyet ahol bejöttünk és már ki sem láttunk. Aztán ott bent megnyugodtunk. Biztonságban éreztük magunkat. Ott elkezdtünk táncolni, de nem tudtunk sokáig, mivel az elöbb említett villából kijött néhány fegyveres ember és újra futnunk kellett. Beugrottunk egy kerítésen ahol egy utcatábla gyűjtemény volt. Sajnos itt felébredtem, mert a lánynak el kellett mennie. De ahogy felébredtem jó érzés fogott el, de azért a hiány is ott volt. Kicsit bonyolult, de márcsak ilyenek ezek az álmok :)
2016. okt. 8. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, hát ez aztán érdekes :D Hogy mi a jelentése? Semmi. Én arra lennék kíváncsi, hogy az agyad milyen emléktöredékekből gyúrta össze ezt a sztorit :D
2016. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hát mit ne mondjak, elég tartalmas álom. Én magam is egy álomfejtő lennék (a tenyérjóslás mellett) szóval ha megengeded, akkor hozzá szakértenék. A bagyoly jelleme (ha jól látom rongyos kis sárga jósló könyvemben) az ész és szabadság érzésével társítják, néha napján talán éjszakai fennmaradásokkal is járhat ez az állati jegy. A villa valami igazságtalanságot jelképez, például ha megnézünk egy rendőrörsöt és utána a villát, komoly ellentéteket vélünk felfedezni. Főleg, ha ez a villa csomó gazdag portrékákkal van felszerelve, mint jacht, személyi autómosó, télikert satöbbi. Esetleg néha függöny is hozzájárul a villa képhez. Függöny nincs, dehát kéne. Na mindegy. Valószínűleg a BMW meg a teniszpálya is innen jön. Egy kérdésem lenne a tojásokkal kapcsolatban, hogy amint észleltem, ha futottak kedves párjával, akkor mindenkép gyorsan futó madárrol álmodott. A kérdés pedig a következő, hogy strucc vagy emu vette önöket, kedves ismerősével üldözőbe? Mert mindkettő más más értékeket hoz ki itt nekem. A tánc érdekelne engemet, mivelhogy nem mindegy milyen féle-fajta az a tánc, ha esetleg techno vagy ilyesmi. Esetleg véletlen egy szekta nem volt jelen az álmában? Megjelenhet gyakran ilyeneknél, ahogy így kézrátételesen értelmeztem. Kicsit a walking dead jut eszembe, ha megengedi, hogy hasonlítgassam az álmát személyes élményemhez. Úgy érzem önnek a lánnyal szorosabb kapcsolata van, igazán szerencsés lány lehet. Máskor is megszakérteném kedves álmát, ha megfelel önnek is. Az álom napló meg kiváló öltet, ezek vezetésére, én magam is tartok egy piros borítósat itthon.
2016. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom mit jelent, de jó volt olvasni :) Mindenesetre, szerintem csak jót jelenthet.
2016. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szamomra az uldozos almok mindig a problemak eloli menekulest szimbolizaljak. Szerencses, hogy nem vagy egyedul. (Vagy igazabol meg nincs baratnod es csak vagynal ra?) de nagyon jol mutatja a laza hozzaallasodat a tancolos momentum ket uldozeses jelenet kozott.

A lany egyebkent vegig bagoly formajaban kisert teged? Furcsa aspektus hogy elobb bagollya valtozott a kedvesed majd tojasokon lepkedtetek. Elkepzelheto, hogy egyszerre vagysz a csaladalapitasra es kozben meg rettegsz tole? A tojasok szettortek-e ahogy futottatok? Es valoban jo kerdes, milyen madar volt a tojo?

2016. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mit jelent de nem semmi álom az biztos.Miközben olvastam el is kapott a röhögés...Egyébként nem tudja valaki,hogy mit jelent kutyával álmodni?Olyan valóságosnak tünt az a kutya az álmomban,hogy egyszer csak elkezdek ordibálni a házban,hogy egy nagy kutya van a házban. :D
2016. okt. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!