Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A legjobb barátnőm halálával...

A legjobb barátnőm halálával álmodtam. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az álmom egész jól indult.Nálunk voltunk és ugyanúgy beszélgettünk ahogy szoktunk...aztán betörés lett nálunk és őt meggyilkolták és később kiderült hogy az öccsét is...én viszont túléltem...ezek után én teljesen depressziós lettem,sírtam...de...ekkorjött egy idegen alak..fiú volt és boldog lettem de egyben szomorú is..hiányzott a barátnőm.Aztán "felébredtem" sírtam és ott állt elöttem véresen de én megöleltem...és ekkor hirtelen tényleg felébredtem.Valóban sírtam...az arcom úszott a könnyeimtől..


Szerintetek ez jelenthet valamit?:(


2016. dec. 2. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden öreg azt mondja, hogy ha valakinek a halálával álmodsz, az azt jelenti, hogy sokáig fog élni.


Szerintem még azt is, hogy félsz, hogy egyszer megszakad a barátság, és kicsit sok krimit néztél mostanában. :) Az agyad pedig igyekszik feldolgozni a téged ért ingereket.

2016. dec. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Védekezési mechanizmus. Valószínűleg nagyon jó kapcsolatot ápolsz a barátnőddel, olyannyira, hogy az elvesztése igen komoly sebet ejtene rajtad. A tudatalattid érzékelte, hogy ez egy olyan gyenge pont, amit ha eltalál a fránya sors, akkor idegileg összeomlaszt. És pont ezért adta neked ezt az álmot, hogy lelkileg felkészítsen. Persze ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy meg fog történni, hanem azt, hogy talán most vagy elég stabil ahhoz, hogy ilyen horderejű traumát feldolgozz. Minél többször élsz át egy eseményt, annál inkább immunisabb (felkészült) leszel rá.
2016. dec. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!^^
2016. dec. 7. 15:24
 4/5 volus ***** válasza:
El tudtál valamit olvasni az álmodban? Bármit, pl: egy képen szöveget, felvillanó telefonon üzenetet, vagy tényleg bármit. Ha ilyen nem volt, akkor egyszerű a képlet: párkapcsolati probléma: bejön az idegen hapsi, barátnő elfelejtődik, majd végül el is tűnik végleg.
2016. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le fog zarodni a kapcsolatotok!,
2016. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!