Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az normális ha tudtam az...

Az normális ha tudtam az álmomba, hogy ez csak álom?

Figyelt kérdés
Volt pár film amiben láttam,hogy más emberek egy adott ember fejébe mentek be és ott ha valami rossz történt velük akkor azt helyre tudták hozni pl. egy csettintéssel,miközben azt mondták "az álomban/gondalatban bármit megtehetsz".Utána azt álmodtam,hogy valakit le kellett győzni és én magam mondtam a többieknek,hogy meg tudjuk csinálni,mert ez egy álom.Az normális?

2016. dec. 14. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Tudatos álmodás, vannak módszerek amikkel fejlesztheted, aztán jókat szórakozhatsz álmodban, átmehetsz falakon, repülhetsz, helyszínt válthatsz stb.
2016. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt higyan lehetne "fejleszteni"?
2016. dec. 14. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már néhány ilyen, spontán. Sajnos elég hamar fel is ébredtem belőlük.

Állítólag az segít, ha "kapcsolókat" építesz be magadnak a mindennapi rutinodba.


Itt van erről egy egész jó cikk:

[link]

2016. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja
2016. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elpusztíthatod a saját negatív tulajdonságaidat. Szintek vannak a tudatalattidban ès minden szintet egy illúzió vèd. Az első szintet az egó.
2016. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!