Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?...

Jelent valamit ez az álom? Nagyon izgulok! Mit jelenthet? NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉRE!

Figyelt kérdés

17 éves vagyok , fiú ( asperger szindróma , gerincferdülés , fél szememre nem látok ) , és én nagyon szeretem a tornádókat ! :) Az egyik álmom az , hogy lássak egyet élőben . De most az elmúlt hetekben nagyon furcsákat álmodtam . És szinte mindegyikben tornádó volt . Az első álomban nagyon sok tornádó jelent meg , először kicsi gyengék , aztán egyre nagyobbak . És ez mind a házam körül történt és a környéken. Utána egy kis idő múlva nem álmodtam semmi ilyet , de tegnap azt veszem észre , hogy jé , megint tornádókról álmodom . Elsőnek nem tuladontottam nagy dolgot az álmomnak , de amikor rájöttem , hogy többször volt ilyen álmom , akkor elkezdtem izgulni . Jelenthet valamit az álom ? Valami jóslat lehet esetleg ? Mert az egész olyan valósághű volt .

És az álomban mit szimbolizál a tornádó ? Mi lehet az oka , hogy egyre gyakrabban álmodok ilyet ? Kéne izgulnom ? A válaszokat előre is köszönöm .



2015. szept. 26. 23:20
 1/7 A kérdező kommentje:
És a helesírási hibákért elnézést kérek :)
2015. szept. 26. 23:21
 2/7 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel az álom jelentése az álmodótól függ. tehát ez tőled függ. valószínűleg a vágyadat fejezi ki ezek az álmok és nem ritka a valósághű álom. jóslata háth... e téren nem tudok mit mondani.
2015. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat foglalkozol a tornádókkal. Ennyit jelent.
2015. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz. Sokat gondolsz a tornádókra és ezért álmodsz róla ilyen sokat :D
2015. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Készíts szimulátort gömbbe:)

Járj úszni!

Hogy lesz vége az álom?

2015. szept. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenki arról álmodik, ami valamiért foglalkoztatja..szereti, utálja, fél tőle, vágyik rá, stb. ennyi a magyarázat.. nem jóslat
2015. szept. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2015. szept. 27. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!