Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos alom gyakorlasa?

Tudatos alom gyakorlasa?

Figyelt kérdés
Hogyan? Es kb mennyi ideg kell "tanulni"?

2016. dec. 15. 14:55
 1/5 anonim válasza:
Én elalvás előtt elképzelek dolgokat és olyankor próbálok mindennél mélyebben magamba fordulni. Sötétben, melegben. Többnyire ugyanazt képzelem minden este. Egy idő után rendszeressé váltak nálam a különleges álmok. De azokat sem tudom irányítani. Ezen kívül irodalmat és főleg meséket is olvasok, majdnem minden nap. 36 éves vagyok, de népmeséket nem gyerekes dolog olvasni. Épp arra lesznek jók, hogy az álmod "tudatosabbá" váljon.Tehát: minden este ugyan azt + mesék.
2016. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is elképzelem mit szeretnék álmodni de sose azt álmodom sajnos hanem hatalmas baromságokat, csak nem tudom hogy miért :(
2016. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Kezd azt csinálni napközben hogy a tenyeredre nézel és megkérdezed hogy ,,ez most valóság vagy álom?" Egy idő után megszokod, és álmodban is megfogod kérdezni és onnan fogod tudni hogy álmodsz, hogy az álmokban a kezedem a vonalak "eltorzulnak" , nem olyan részletes mint a valóságban


Nálam ez bevált :)

2016. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2016. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszeru. Fogsz egy fuzetet es reggel ahogy felebredsz reszletesen leirsz mindent amire emlekszel. Napkozben 2x 3x elolvasod es felidezed. Ezzel hasznalatba veszed agyadnak azt a teruletet, tul satnya hogy emlekezz minden almodra, es ami satnyasaga miatt nem teszi lehetove h ontudattal rendelkezz almodban. Ez MAx egy honap gyakorlas utan konnyu lesz
2016. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!