Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?...

Mit jelenthet az álmom? Valamire utalhat, vagy csak szimplán a képzeletem szüleménye?

Figyelt kérdés

Az álmom a következő: Hazaértem apámmal és anyummal, majd megláttunk 2 embert, akik a házunk kapuját próbálják meg kinyitni, ezért hátramentünk beállni a hátsó udvarba (a mi házunk olyan, hogy az elöl lévő beállóba a főútról, a hátul lévőbe pedig a mellékútról lehet beállni)

Kiszállunk a kocsiból, a két férfi követett minket. Apu leállt velük verekedni, majd beszálltam én is. Mindkettőnket ellökték és rohantak a -már nyitva lévő- hátsó kapuhoz. Miközben futottak, jött utánuk egy harmadik is, de őt elbuktattam, majd apám belelökte az árokba, amiben végig csipkebokor van.

A másik kettő után szaladtunk, de eltűntek, majd egyre nagyobb, és nagyobb zajokat hallottunk a lakásból. Apám elölről ment, míg én a hátsó ajtón, ahol a barátomat láttam magam előtt, ahogyan a TV-nket próbálja elvinni.

Ismétlem: A barátomat! Annyira bedühödtem rá, hogy így elárult, hogy hasbarúgtam, amitől a földre terült, majd leguggoltam és sebes és erős ütéseket mértem az arcára, majd a hasára is. 2 perc múlva felálltam. Berohantam a házba, ahol apámat láttam, hogy egy betörő késsel próbálja leszúrni, erre én megfogtam a konyhában lévő vágódeszkát és a legnagyobb erőmből fejbevágtam..

Az utolsó betörő az ablakon át távozott, ahogy láttam, semmivel a kezében. Majd amikor jöttek a rendőrök letartóztatni a fejbevágott, KO-zott betörőt, hívtak egy mentőautót is arra a srácra (barátomra) akit szétvertem. Megállapították, hogy meghalt...

Mit jelenthet ez az álom? Valaki aki jártas az ilyenekben, válaszoljon!



2016. dec. 23. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Variációk:

- vacsorára egyél kevesebbet, nagyon megterhelted a gyomrodat

- válogasd meg a barátaidat, esetleg van köztük 1-2, akik csak a potyát lesik, vagy kihasználnak

- régi barátságot nem kell felrúgni, ha keményebb vagy vele, mint kellene, akkor annak könnyen vége is szakadhat.


Vagy esetleg mindhárom válaszban van egy-egy kis igazság, tehát figyelj oda jobban a körülötted levő emberekre. És persze, hogy mikor-miből-mennyit eszel! :)))

2016. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2016. dec. 23. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves Álmodó!


Természetesen,mint szinte minden álom,a képzeleted szüleménye ez is,de jelent valamit,mint minden álom.


A házatok,a családodat jelképezi,s a behatolók olyanok,akik a családod magánszférájába behatoltak,amit ti elhárítottatok.A meghalt barátod,egy barátság halálát jelképezi.(Talán úgy megsértett a barátod,valami indiszkréciójával,hogy az széttörte a barátságotokat.)

2016. dec. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fontos tudnunk,hogy meddig tart a mi portánk akkor is,ha nincs kerítés,ugyanis azon túl,kezdődik a szomszéd portája,birodalma,szabadsága.Ha átgyalogolunk az idegenbe,megsértjük a szomszéd szabadságát!
2016. dec. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jav:

Ha hívatlanul,a vendégjogot megsértve átgyalogolunk az idegenbe,megsértjük a szomszéd szabadságát!

2016. dec. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hát... szerintem ez a hatodik érzék a jövőbe olvasás.

Az egyik osztálytársamnak is volt egy álma amiben az osztályban volt és látta hogy ott van az az osztálytársam aki éppen beteg volt aztán következő nap már jött iskolába (a beteg osztálytársam)

2016. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!