Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fél éven belül harmadszorra...

Fél éven belül harmadszorra álmodom hogy meghalok, és van egy motívum az álmaimban ami mindig "visszatér" ha a halálomról álmodok. Mit jelenthet? (Kérem a komolytalan válaszokat mellőzétek! )

Figyelt kérdés
Szóval első ilyen álmom egy szigeten játszódott csodálatos volt amég ki nem tört a sziget közelében egy vulkán. Az égből lángoló kőtörmelék zuhant rám. A második álmomról már nem mondhatom el hogy csodás lett volna az eleje. Egy sötét laktanya szerű helyen voltam, és egy atomreaktor felrobbant, és ugyanígy lángoló törmelék zúdult rám. A harmadik álmomban szintén sötét volt hazafele tartottam de mielött még hazaértem volna hirtelen láttam egy nagy robbanást és ugyanígy meghaltam. Mindhárom álmomból részletesen emlékszem ezekre a pillanatokra. Szerintetek vajon mit jelenthet?

2015. jan. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Azt jelenti, hogy te vagy Michael Bay.
2015. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
2015. jan. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2-es vagyok. Azon az oldalon megtalálhatod az álmod jelentését egy kulcszó segítségével. A kulcsszó az álmodra legjellemzőbb szó vagy az álmodbeli legfontosabb tárgy legyen.

Én a leírásodból a robbanásra gondoltam, ezért azt írtam.

14/L

2015. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
"2es" köszönöm =)
2015. jan. 26. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Erős belső félelmeid lehetnek egy esetleges atomháború kitörését illetően. Szerintem.
2022. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!