Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodhattam ezt?

Miért álmodhattam ezt?

Figyelt kérdés

Moziba mentem két barátnőmmel, egy horrort akartunk nézni, először nem szerettem volna megnézni, de aztán rábeszéltek. A bejárat előtt állt egy fiú, aki azt mondta, hogy nagyon tetszek neki és mit szólnék egy randihoz? Mondtam, hogy szívesen, de először megnézném a filmet a barátnőimmel, mire azt válaszolta, hogy akkor megnézi ő is velünk.

Beültünk a terembe, keskeny, de hosszú ágyak voltak, mellette padok és székek. Én a barátnőimmel lefekedtem az ágyra, mellém pedig a srác leült a székre és végig nézett, mosolygott.

Mikor a film vége felé értünk, az aki a főszereplő volt, kimászott a vásznon. Végül kiderült, hogy ő a bátyám és a pasit, akivel randizni akartam megölte. Teljesen normális ember volt "bátyám", de amikor megérezte a vért, akkor átváltozott és rákente a hajamra, onnan ette meg.

Tudom, borzalmasnak tűnik így, de kérlek írjátok meg ezt vajon miért álmodhattam?


2016. dec. 27. 18:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*rákente a srác vérét a hajamra
2016. dec. 27. 18:34
 2/3 anonim ***** válasza:

mert élénk a fantáziád és mert hormonális armageddont élsz meg.

Ezt nyugodtan előveheted magadnak válaszként más kérdésekre is!

2016. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egy varázs kővel érintkeztél azután nem fura ha a' kő alapvetően gonosz volt ,mivel ilyet csak egy mester tud csinálni, nem tartom valószinűnek .

Ha külömböző ékköveket olvaszt őssze a' markában és formára csiszolja . Lásd egy müködő kombináció :

periot + tigrisszem + borsttyán össze olvasztva .

Jó egy mutatós bot végére = varázs pálca .

Ezt elő veheted máshól is az életben válaszként, ez igazán hasznos tudás !

Lehet kicsit elkalandoztam bocsi ,már nemtom mit aratam írni . |-:

Ezt viszont még felhasználhatom .

2016. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!