Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van/lehet valóság alapja?...

Smiley18 kérdése:

Van/lehet valóság alapja? Miért álmodhattam?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy a barátom szakít velem és a testvére is fura dolgokat írt nekem. Nagyon sírtam. Valahogy álom és valóság közé kerültem és arra keltem, hogy szó szerint zokogok

Nagyon megijedtem. Hihetetlenül valóságosnak tűnt.

Reggel amikor rendesen felkeltem nagyon szomorú voltam...



2016. nov. 6. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs:)

Puszild meg a barátod.

Jobb esetben egy kapcsolatban szeretitek egymást és nem a végén rettegtek. Bár amilyen emberek vannak, nem alaptalan.

2016. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álmod,a benned élő félelmet jelzi.


Az ilyen félelemnek,ritkán lehet alapja,de rendszerint önbizalomhiányból ered.

2016. nov. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. nov. 8. 19:52
 4/4 anonim válasza:
Őszinte leszek. Nálam volt hasonló. Először úgy kezdődött, hogy a tatám halálát álmodtam meg, és semmi baja volt, egy honapon belül úgy mint az álmomba megmondta anyum hogy meghalt. Aztán anya elakarta titkolni hogy vett kacsákát, és ezt is megálmodtam.. Meg volt még egy pár. De ez nálam nem jóslás. Keresztény vagyok. Aztán álmodtam olyat hogy a barátom mellett aludtam, hogy egy szülinapon voltunk, és ott volt az exe és kézen fogva jöttek be, aztán valami Olyant, akkor is mellettem feküdt. Akkor meg hogy elhagy az a csaj miatt. És úgy adodot hogy volt olyan szülinap, és ott volt az exe, és hát szakított velem.
2016. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!