Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha rendszer...

Mit jelent az, hogyha rendszeresen megálmodom azt, hogy mi fog velem történni?

Figyelt kérdés
Most 15 éves vagyok és kb. egy másfél éve nagyon gyakran álmodok meg olyan dolgokat, amik mindig meg is történnek. Ez nem dezsavű (nemtudom hogy kell helyesen leírni)érzés, mert amikor reggel felkelek, akkor is emlékszem rá, és hiába tudom mi fog történni,nem tudok változtatni rajta..Mit jelent ez? (Mondtam már ezt pár embernek, de nem hittek nekem.)Ez valami áldás, vagy mi?
2010. máj. 3. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne nagyon hangoztasd, hanem használd ki, de csak óvatosan! :) Én örülnék neki, ha ilyen képességem lenne. :D
2010. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Mázlista vagy... Am meg ha előre látod, hogy mi fog történni, az nem változtat a végkifejleten... Sose láttad a Star Wars-t?
2010. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
használd ki.De azt fogadd el ha tényleg nem tudsz változtatni rajta.Pl halál esetet ha látsz.
2010. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
régen velem is volt ez. de elmúlt o.O
2010. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó. nekem is szokott lenni ilyen érzésem. am dejavu :D
2010. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
megvan a látás képességed. :) örülj neki. néha látod amit mondtál, ha valaki ismerős bajban van, pl. eltévedt, akkor látod, és valósághű képet alkotsz róla a tudatalattiban. :)
2010. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban átmenetileg jobban felerősödnek az efféle képességek.Megtanulhatod az álmaid segítségével alakítani az életed.
2010. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ien néha velem is van

de nekem csak úgy h ha megtörténék akkor beugrik h mintha ezt má valahol láttam volna

örülj neki h te emlékszel rá

2010. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,néha van hasonló képességem(nem csak álmomban).De nem tudom irányítani,és kapok információt de nem tudom,pontosan kire vonatkozik.Pl:egy barátnömet bicikli baleset fogja érni.Másnap felhívtam,lelkére kötöttem,hogy vigyázzon.´Pár nap múlva tudtam meg,hogy agyrázkódással kórházban fekszik egy másik barátnöm.Öt érte biciklis baleset.
2010. máj. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is tizenéves korom körül volt hasonló.

Néha most is van, állandóan frászt kapok az álmaimtól, gyűlölöm, mert én még soha nem tudtam rajta változtatni. Bár most elgondolkoztam, ugyanis volt csomó olyan vissztérő álmom, amit nem értettem sehogy, nem félelemből fakadt, nem a napi eseményekből, mégis vissza- visszatért, a frászt hozta rám, mert rosz volt, ugyanakkor nem vált valóra. Lehet, hogy bizonyos szinten megtanultam figyelmeztetésnek venni és teszek ellene? Pl. összeköltözésnél a legnagyobb boldogság kellős közepén azt kezdtem álmodni, hogy nem fog sikerülni egy lány miatt. Néha már szinte üvöltötte a hang az álmomban, hogy egy lány miatt nem. A párom persze sose vallotta be, pedig kérdeztem, de nekem kínkeserves munkám van abban, hogy még együtt vagyunk, minden idegszálammal azon vagyok 1 éve, hogy az összeköltözésből fakadó gondokat ne úgy oldjuk meg, hogy borítunk mindent, és lehet ha másként álltam volna hozzá, már rég mással vigasztalódik. Nem tudom. Volt, hogy egy kutyusom bezuhant egy nagy áradó folyóba álmomban, és a hang azt mondta, hogy soha többé nem láttam őt. Néhány nap múlva hatalmas szélvihar volt, az a gonosz szél, ami évente 1-2 alkalommal végigsöpör európán, akkor kidőlt a kerítés, meg kellett javítani, vettünk acélhálót, és a kutyusom felnyársalta magát rá.

Rohantunk az állatorvoshoz, azonnal műtötték, aztán később szétnyílt a seb, újra műtét pokoli volt, de az álomnak az a része nem vált valóra, hogy soha többé. Ma is velem van a kis prücsök.:)))


De akkor is utálok megálmodni dolgokat!!!

2010. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!