Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogyha rendszer...

Mit jelent az, hogyha rendszeresen megálmodom azt, hogy mi fog velem történni?

Figyelt kérdés
Most 15 éves vagyok és kb. egy másfél éve nagyon gyakran álmodok meg olyan dolgokat, amik mindig meg is történnek. Ez nem dezsavű (nemtudom hogy kell helyesen leírni)érzés, mert amikor reggel felkelek, akkor is emlékszem rá, és hiába tudom mi fog történni,nem tudok változtatni rajta..Mit jelent ez? (Mondtam már ezt pár embernek, de nem hittek nekem.)Ez valami áldás, vagy mi?
2010. máj. 3. 18:11
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én is megálmodok dolgokat elöre... És változtatni tényleg nem mindig lehet,de azért a magad javára fordíthatod. Mondok egy saját példát! Párhete azt álmondtam,hogy egy ismerösömnek összetörik a kocsiját. És sajnos meg is történt,DE az illető aki a kárt okozta elhajtott a rendszámát az ismerősőmék viszont nem tudták megnézni... Én viszont emlékeztem álmomból a kocsi színére, típusáta és a rendszámra. így végül sikerült előkeríteni!!!!
2010. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én egyszer megígértem a barátnőmnek hogy beviszek neki valamit ez nem álom volt és azt álmodtam hogy elfelejtem és tényleng elfelejtettem xd amúgy a lottó számokat nem látod előre xD csak viccelek ez tényleng különleges képesség és szerintem se mond el senkinek mert hüjének fognak nézni :)
2010. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Látó vagy :) Olykor áldás, aztán olykor átok. Attól függ, hogy éled meg. Mikor Én megálmodtam, hogy meghal a nagypapám, és reggel hívtak, hogy megtörtént, nem tudtam magamban feldolgozni. De már rájöttem, hogy csak elköszönt Tőlem :) És mázlistának mondom magam. Tanuld meg Te is értékelni ezeket, hidd el, ez egy csodálatos képesség.
2011. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!