Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthez ez?

Mit jelenthez ez?

Figyelt kérdés
Sètáltam az erdőhöz kèt szemèlyel ,hosszú hercegnős ruhában voltam ,ott kèszítettünk kèpeket az erdőnèl az erdő sötèt ès sok fa volt benne csak kivülről nèztem nem mentem be.az erdő melett volt egy fakuckó be mentem ès egy nagy hal volt benne ,ami nem mozgott

2016. dec. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Azt,hogy jó az anyag.
2016. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láttad már a dilis vagy milyen amcsi filmet? Nem tudom már melyik rész az, de van benne egy kábszeres hamupipőke, na őt rólad mintázták.
2016. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en abszolut nem ezt kerdeztem
2016. dec. 29. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerelmi álom. Erdőben sétálni két ismeretlennel: két szerető is szóba jöhet. Az egyik fa jelzi, hogy megállapodsz valamelyiknél, amelyik, szép, helyes, de ez csak a felszín, ezt jelzi a döglött hal, ami a szerelem elmúlását, vakvágányt fejez ki. A hercegnői ruha jelezhet szép reményeket az élettől.
2016. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Álmodó!


Az erdő embereket,az életet jelenti,amelytől távolságot tartasz.A fakuckó,egy menedékhely,melyben a mozdulatlan hal,a partravetettséget jelenti.Egy embert,akit kipecáztak,s ettől elalélt.Megszűnt az lenni,aki volt.

2016. dec. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!