Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelenthez ez az álom?

Jelenthez ez az álom?

Figyelt kérdés

Az álmomba a barátnőmmel és sok ismeretlen arccal mentünk lefele egy épület kőből készült lépcsójén. Én nagy szemekkel néztem egy srácot. Fogalmam sincs, ki volt az.

A lépcsőről leérve elmentünk egy buliba, ahol csak mink voltunk, azaz akikkel lépcsőzgettünk.

A fiút néztem és néztem, de valamiért hazamentem.

Nem sokkal később a buliból hoztak nekem kettő darab sütit. Az egyiken Pókember volt csokiból rárajzolva, a másikon egy focilabda. (Egyáltalán nem szoktam se focit nézni, se a Pókembert...) A sütit megéve kedvet kaptam, hogy visszamenjek a buliba.

A fiú miatt kiakartam csípni magam, de mikor a tükörbe néztem és a hajam állítgattam, akkor hirtelen megváltozott a tükörképem.

A hajam sötétbarna, göndör volt. A szemem szintén sötétbarna, ahogy a bőröm is. Teljesen máshogy néztem ki, mint ahogy valójában.

Mit jelent ez az álom?

(Egyébként szőke hajam van, ami cseppet sem göndör, és zöld a szemem. Emellett világos a bőröm.)

A válaszokat előre megköszönném. :)


2016. szept. 25. 10:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Elírtam a kérdést:

Mit jelenthet ez az álom?#

2016. szept. 25. 10:09
 2/3 anonim válasza:
Ez eléggé érdekes, én ma azt álmodtam hogy egy fűnyíróba hajítottam egy embert... :D
2016. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az is elég érdekes lehetett :D
2016. szept. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!