Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez nagyon furcsa, mit jelenthet?

Ez nagyon furcsa, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egyik reggel álmodtam valamit, majd mielőtt felébredtem tök random, az álomtól független, egy embert követek, gyors léptekkel.

Majd felébredek hajnalban.

Visszaalszok, álmodok, majd mielőtt az ébresztő felkeltene, visszatérek az emberhez, azonban elkapom, és megfordítom.

Egy arc volt, amit soha életemben nem láttam.

Jelenthet valamit? Mi okozta?



2016. dec. 30. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az álmok már csak ilyenek. Tudnak teljesen "random"-ok lenni, sőt a legtöbb álom tartalmaz a valóságtól elrugaszkodott, torz elemeket. Az idegen arc meg szintén semmi különös, vagy eddig tényleg mindig olyanokról álmodtál csak, akiket ismersz? A múltkori álmomban épp egy tükörbe néztem és egy tök ismeretlen arc nézett vissza rám, amit kicsit furcsállottam, de persze álmomban nem tudtam, hogy mi benne a furcsa.
2016. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyazz! Ez Belzebub! Nem fog teged beken hagyni, uldozni fog, egeszen addig, amig agyasava nem tesz, legyel akar no, akar ferfi! Neki ez teljesen mindegy! Vigyazz es ne hagyj helyet a satannak! Jon az invazio es akkor nem lesz hova menekulni! Kigyok es bekak jonnek, az almod pedig valisagga valik!
2016. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó. Nem is írok erre inkább semmit...

Kèrdező, rengeteg jelentèse lehet egy ilyen álomnak. Ha találkozol az álombèli emberrel akkor mentális síkon kapcsolatba lèptetek, vagy akarva, vagy akaratlanul.

2016. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztos láttad már valahol, mert elvileg minden arc, amit álmunkban látunk, azt a a valóságban is láttuk már egyszer. De lehet, hogy csak pár másodpercre a metrón.
2017. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!