Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » TAPASZTALT állomfejtők! Mit...

TAPASZTALT állomfejtők! Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Máskor is álmodtam már, hogy az egyik fiú osztálytársam (akinek most álneve Tomi lesz) családjával elmentem kalandparkba. Most ez a mai álmomban megint visszajött.


Az álmom: A kalandparkban álltam az anyjával és várrunk a hullámvasútra. Majd hirtelen Tomival és egyik haverjával, akit álmomban nem ismertem (göndör, barna hajú, közép magas fiú volt), az egyik volt oszt. társamra gasonlított, talán lehet, hogy ő volt az, nem tudom. Sétáltunk a földúton így hárman Tomi és haverja beszélgettek, én hátul, mögöttük mentem utánuk. Majd hirtelen Tomi és én sétálunk a sulink folyosóján, ahol ezt beszéltük. T: Tomi

É: Én

É:-Tomi!

T:- Igen? (hátrafordult és rám mosolygott)

É:-Én nagyon kedvellek!

T: -Igen? (vigyorgott)

T: - Hát meg tetszel is és.....


Aztán megérkeztünk a termünkhöz, én meg felébredtem.


Tomi nagyon tetszik a való életben is, meg Tomi is nagyon kedves velem, meg szerintem én is tetszek neki, hisz ezt eléggé kimutatja. De nem értem ezt az álmot.


TAPASZTALTAK ha szépen megkérlek titeket megfejtitek és leírjátok az álmom jelentését? Nagyon hosszú szövegeket is szivesen elolvasok, ha részletezitek is!


Nagyon szépen köszönöm előre is!



2017. jan. 1. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az álomfejtés nem ilyen egyszerű.Nem tudni biztosra,hogy mit jelenthet.

Az álmok a vágyainkból,emlékeinkből tevődik össze.


Ez az álom inkább a vágyadat akarja megmutatni,hogy mit szeretnél.Szeretnéd már azzal a bizonyos sráccal tisztázni érzelmeidet,és visszaigazolásra vársz.Szeretnél már előre lépni,és kapcsolatot kialakítani vele.

Szerintem ideje lenne bevallani neki,hogy milyen érzéseket táplálsz iránta,akkor talán nem álmodnád többet ezt.

2017. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Tobbiek?

2017. jan. 1. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy beszèlgess többet a sráccal. Mit veszíthetsz?
2017. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A séta,az élményparkban,az életút.

Az iskolai séta,az a korszak amelyben oda jártál(jársz).

A kommunikáció,a te vágyaid megfogalmazódása,mivel a te elméd fogalmazta azt meg.


Talán jól érzed,talán nem.Az álmod benned született,s nem egy idegen entitásban.

2017. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!