Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » TAPASZTALT állomfejtők! Mit...

TAPASZTALT állomfejtők! Mit jelent az álmom?

Figyelt kérdés

Egy kocsiban ültem, a hátsóülésen. A szerelmem apukája vezetett és mellette az anyósülésen egy homályos alak....nem ismertem fel. Sötét volt a haja, a ruhája, viszont a bőre fehér, ezeket felismertem. Beszélgettünk a szerelmem apukája a gyerekeiről beszélt az anyósülésen ülő ismeretlen személynek. Majd a kocsi egy zebra (átkelőhely) előtt megállt. A zebrán átsétált a szerelmem, de 12 éves volt (ma 16). Abban a ruhában volt, amiben azon a képen volt, amit láttam facebook-on róla és akkor még 12 éves volt (a képen). Majd miután átment a zebrán a kocsi elindult. Majd hirtelen egy jégkorcsolya pálya nézőterén találtam magam, ami előtt mesehősök (micimackó, malacka stb.) korcsolyáztak. Én ültem a néző téren és néztem őket. Egyébként a mesehősök közt voltak normális emberek is.

Aztán felébredtem.


Tudom, nagyon zavaros.


Kérlek a rossz kritikák és megjegyzésektől kíméljetek! Köszönöm!



2016. dec. 17. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz témát választottam! Elnézést!
2016. dec. 17. 20:47
 2/6 True Damage ***** válasza:
Az agyad osszekuszalta a nap esemenyeit egy ilyen fura alomba ennyi.Alapesetben szkeptikus vagyok az ilyen almoknak jelentese van dolgokban de meg ha igaz is egy alommal szerintem csak akkor van ertelme elkezdeni foglalkozni ha visszatero.Akkor lehet valami nyomja a tudatalattid amivel lehet mit kezdeni de nincs minden alomnak jelentossege.Bocsi a fura fogalmazasert nem volt most kedvem tokeletes kisregenyt irni :D
2016. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Semmi gond! Köszönöm ezt is!


Többiek?

2016. dec. 17. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Csak az agyad által összekuszált események es képek. Bár a jégkorcsolyapályán korizó mesehősöket nem igazán értem...
2016. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavaros. Kocsi hátsó ülésén ülni jelzi azt, hogy olyan utad van, amibe nem szólhatsz bele túlságosan, mások mondják meg mit tegyél és mit ne.

Szerelmed apja ebben a legbefolyásosabb, jelzi azt, hogy ő ül a volánnál, kvázi főnök, aki viszont hallgat az anyósülésen ülő rejtélyes alakra. Hogy fekete hajú fehér bőrű volt illetve a zebra fekete fehér volta jelzi hogy kapcsolatotokban lesz jó és rossz fordulat is.

Még gyerekek vagytok félig-meddig, és ezért egyengetik utatokat, jelzi a megállás is, meg a szerelmed az első az apjának, ezt szűrtem le az álomból, illetve a Micimackó, Malacka, stb. hogy elmennek, jelzi a gyerekkor eltűnését és a felnőtté válást. A jégpálya jelez egy szép, de annál küzdelemteljesebb, becsapódásoktól, kiábrándultságoktól sem mentes jövőt.

2016. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)


Utolsó! Örök hálám Neked és külön nagy köszönet! :-)

2016. dec. 17. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!