Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Tapasztalt valaki javulást az...

Tapasztalt valaki javulást az életében a feng shui hatására?

Figyelt kérdés
Miután kitakarított a házában/szobájában és elkezdte használni az egyes élet területeket erősítő színeket, formákat, valtozott valami ezeken a területeken? Ha igen, mennyi idő után?
2016. dec. 18. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Egy nagy kacsa az egész.
2016. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
15%
Hú.
2016. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen, karrier téren erősítettünk célzottan, 1 hónap után érezhető volt a hatása. Van aki úgy tartja, hogy valójában nem a tér hat az emberre, hanem az ember állapotát jelzi a tér amit kialakít maga körül. Lehet, hogy azzal, hogy figyelmet fordítottam a célzott területen, azzal magamban helyeztem fókuszba a karrier lehetőségeket.
2016. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Régebben nagy megszállotja voltam a feng shuinak, és sose volt ugyan olyan, hogy megváltozott az életem, vagy hirtelen javulásnak indult volna, de maga a lakás jobb hangulatú lett, szívesebben voltam otthon. Mondjuk én eleve így rendeztem át az egész lakást, nemcsak egy területet erősítettem. Érdemes kipróbálni, vesztenivaló végülis nincs.
2016. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Úgy gondolom hogy a külső és a belső világ kölcsönösen hat egymásra. Ha tehát belül rend van, az kívül is megmutatkozik, ha kívül rend van, akkor sokkal könnyebb belül összeszedettnek maradni. Pl. könnyebb elcsendesedni egy zen kertben mint egy lövészárokban... Ugyanakkor nem hinném hogy ennyire merev szabályok lennének, hogy minden egyes szín, vagy forma más és más aspektusára lenne hatással az életnek. Persze nem is zárom ki, hogy így lenne. Amiben biztos vagyok, az hogy a természetes fény jótékonyan hat a pszichére, a csendesebb környezet kevésbé frusztráló, és a friss tiszta levegő, valamint a mozgástér alap szükséglete a szervezetnek.
2016. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ,még mindig Orbán-kormány van ,de tōbbi sem jobb !
2016. dec. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
# 3 Vagyok, kíváncsi lennék azok véleménynére akik nem találták hasznosnak a válaszom.
2016. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3.: én zöld kezet adtam! Nem is értem miért kell lepontozni, én tapasztalatokat kérdeztem, azokat pedig nem lehet pontozni. A zöld kezet a normális válaszért adtam!
2016. dec. 19. 18:52
 9/11 anonim válasza:
0%
Ha kapok valakitől egy komplett szocreál szettet a szobámba, jobban fogom magam érezni, mint a mostani bútorral. :D
2016. dec. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Nekem használt. Tele volt szögletes tárgyakkal (azért nem jo, mert akkor pl. A 4 irány fele szétküldi a negatív energiákat), meg kis tükrökkel a ház (azért nem jo, mert a kis tükörben csak az arc látszik, igy önbizalmat veszít az ember), most a kis tükröket kidobaltam, a szögletes tárgyakat lecseréltem kerekebbekre. Azóta sokkal jobb a hangulatom es a párommal is jobban megvagyunk.
2016. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!