Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álomban megcsal...

Mit jelent, ha álomban megcsalom a barátomat lelkiismeret-furdalás nélkül?

Figyelt kérdés
Női és férfi álomban ugyanazt jelenti a megcsalás?
2010. máj. 4. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a tettek számítanak, arra gondolsz és arról álmodsz, ami neked jól esik... de szentelj több figyelmet a párodra.
2010. máj. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Mint ahogy az sem, hogy álmodban ötösöd volt a lottón.
2010. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"megcsalás - szeretnénk megszabadulni valamely rossz tulajdonságunktól, de utalhat jelenlegi kapcsolatunk problémáira is"


a 2. eléggé váratlan fordulat...

:D

2010. máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha konkrét, számodra ismert személlyel csalod meg a párodat az álmodban, akkor az az illető szeretné fölvenni a kapcsolatot veled. (Nem feltétlenül szexuális értelemben!) Amúgy nagyon sok függ az álom jelentése attól is, hogy hol, milyen napszakban játszódik az álom illetve hogyan néz ki az álombeli partner.

De lehet simán vágy álom is.

2010. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat! Akivel megcsaltam, az egy nagy, kövér, undorító kinézetű fiú volt akinek folyt az orrából ... az, ami onnan folyni szokott... fujj! Még álmomban is undorodtam tőle, mégis megtettem, mert jól esett. Ha ezt valaki összerakja, megemelem a kalapom. Bár, ha belegondolok, olyasmit érzek belőle, mintha rám erőltetnének valamit, amit szeretnem kellene, mégis viszolygok tőle.

Volt már megcsalásos álmom konvencionálisabb kinézetű emberrel is, ott minden rendben volt, világos környezetben játszódott és nem fogott el undor.

2010. máj. 4. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!