Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet Istennel valo...

Mit jelenthet Istennel valo almom?

Figyelt kérdés
Este Istennel almodtam. Ha rola szol az alom, nekem mindig felho formajaban jelenik meg. Az edesanyam mellettem allt es kerdezte hiszek e Istenben? Tobbszor mondtam, hogy igen, de a felho egyre csunyabb lett, viharosabb, sotetebb. A vegen mar sirva mondtam anyumnak, hogy hogy higgyek oszinten, ha igy haragszik ram? Aztan a felho borzalmasan nezett mar ki. Anyum akkor mondta mar elveszett, de van meg esely, mert 6 evente valtozik ez. Azt ne kerdezzetek ez mit jelent, mert nem tudom. Akkor felriadtam. Valoszinu meg akkor is alom volt a szememen, mert a halalt lattam magam elott. Kerem valaki mondja meg, mit jelenthet ez az alom? Nagyon aggaszto. Koszonom.

2017. jan. 4. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Tele vagy kétségekkel és rémes megfelelési vágyad van...
2017. jan. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van :( Csak nem tudom ez ellen mit lehetne tenni.
2017. jan. 6. 10:26
 3/4 Skywalker33 ***** válasza:
Anyukad elvarasai nem kotelezoek szamodra. O csak korlatozott modon szeret teged ezert kovetel toled valamit ami attol meg lehet jo is :)Se ellene es se erte de lepj be a belso vilagodba es oda terj meg minden nap hogy talalkozz az igazsaggal es az Istennel es eljon a nap amikor nagyot fogtok kacagni magatokon! Te es Anya :) csoki :)
2017. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt. Az a baj ez a dolog ennel komplikaltabb. Probaltam tuljutni a lelki problemaimon, szerettem volna megoldast talalni mindenre, de meg nem latom a miertjet es a kulcsot sem.
2017. jan. 6. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!