Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom valójába...

Mit jelent ez az álom valójában? Mi történhet még köztünk a volt barátnőmmel? Összejöhetünk még?

Figyelt kérdés
Megtörtént esemény alapján: Ülünk kinn a garázsban. Réka kimegy kettőt, kopog a garázsajtóra.A többiek mondják, hogy menjek Rékával.Kimegyek ő ül a hintaágyon.Elkezdünk beszélgetni és mondja hogy jöjjünk össze,próbáljuk meg.Elkezdünk erről hosszan beszélgetni.Én közben egy kicsit félek és boldog vagyok,hogy így gondolja. Egyszer csak megkérdezi tőlem, hogy és most mire gondolsz. Nem gondolok semmire, csak nem tudom, hogy most mit tegyek. És ő főlém hajol és mondja, hogy „Ezt” és megcsókol, csókolózunk sokáig. Az álom eddig tart.
2010. máj. 4. 14:18
 1/3 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy hány éves vagy?
2010. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Réka más másnak terül ki, mint furulyaszó a sivatagban, és másnak kivetkőzik, mint tavasszal a cseresznyefa virága, és úgy bánnak vele mint a lopott bicajjal, egész nap csak tolják, akkor az álmod semmit nem ér! Álmodhatsz te kopogást, ha farcsontja más pocakján kopog. álmodtam énis, hittem is, azóta felébredtem, álmaim le s*arom is

sokszor azt álmodod amin egésznap jár az agyad, vagy azt, akit már majdnem elfelejtettél csak az agyad álmaidban előszedte mikor épp megakarta alvásod közben semmisiteni az emlékét is.


CIPRALEX - ÉS TOVÁBBLÉPSZ!



EGY HOZZÁÉRTŐ- A szociális fóbiaként is ismert szociális szorongásos zavar a társas helyzetektől való túlzott félelemmel jár. A betegek hajlamosak arra, hogy kerüljék az olyan társas helyzeteket, amelyek szorongást, illetve kellemetlen feszültséget okoznak nekik.

A generalizált szorongás túlzott szorongással és/vagy aggódással jár. Az aggodalmak jellemzően a mindennapi életben gyakori tevékenységekkel kapcsolatosak.

A Cipralex filmtabletta enyhíteni fogja ezeket a tüneteket, és a hatására jobban érzi majd magát.


[link]

2010. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2010. máj. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!