Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Egyáltalán ilyesmit álmodni? Bárki bármit ki tud ebből hozni?

Figyelt kérdés

Nagymamám sajnos meghalt 2013 nyarán,elég hirtelen...Az este keltett vőlegényem hogy sírok álmomban és sikoltozok...Nagymamámmal álmodtam de sosem volt korábban ilyen,most álmodtam vele először.Náluk voltam az ő lakásukban anyuval,papám is ott volt és nem tudom miért de valamiért próbáltuk meggyőzni hogy jöjjön el velünk onnna mert papám bántani fogja őt(sajnos papa elég agresszív ember,sokat kiabált vele amíg élt meg ki tudja amit még nem mondtak el).De mamám mindig csak annyit mondott hogy "Nem" mikor mondtuk neki hogy "Gyere el velünk!" ugyanúgy nézett ki ahogy mindig is amíg élt...Aztán valószínűleg ott aludtunk mert másnap reggel keltem fel megint győzködni kezdtem,de papám felébredt.Nem tudom hogy hallotta-e vagy sem amit mondtam de mire kimentem a konyhába nagyon ideges volt,talán épp megütni készülte mamát és én a falhoz csaptom papámat...(hozzáteszem nem vagyok agresszív típus ráadásul sosem bántanám egy családtagom sem) erre ő elájult,végül a feje vérezni kezdett.Mama felmosott én az ágyba tettem papámat,mikor felébredt mentem volna oda hozzá hogy bocsánatot kérjek és azt mondta ijedten nézve rám hogy menjek a közeléből,hagyjam őt békén.Tehát félt tőlem.

Ezek után ébresztett párom hogy sírok álmomban meg sikoltoztam...



#álom #álomfejtés #Halott álomban
2017. jan. 7. 03:44
 1/2 anonim válasza:

Az álmaid a tudatalattidnak a kivetülése. Amikor alszol elméletileg az agyad ugynond "szelektál" és "rendezi az emlékeidet". És ilyenkor az emlék képeket, a fejedben elszált gondolatokat, körülötted lévő eseményeket a tudatalattid összemossa és ezért álmodik az ember keszekusza dolgokat.

Bár lehet, hogy egy érzelem kivetülés. Valami miatt stresszelsz, szorongsz azért van rémálmod.

2017. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeretteink,egy életre beírták maguka pszichénkbe,s ezért álmodunk velük haláluk után is.

Az álombeli agressziód,egy elfojtott érzelmed kivetülése.

Azért álmodsz ilyesmit,mert a benned ébredő agressziót nem tudod elfogadni.


Személyes véleményem:

Amikor magunkért vagyunk agresszívek,az félelemből,bizonytalanságunkból ered.Negatív érzés.A félelmet legyőzi,a szeretet,s az önismeret megóv bizonytalanságunktól.


Ha mások védelmében viselkedünk agresszíven,és különösen,ha kiszolgáltatottakért,azt erkölcsi szembontból,én pozitív tulajdonságként érzem.


Ha visszatérő álom,foglalkoznod kell,az agresszivitásod gyökerével,kiváltó okával,és meg kell azt értened,el kell fogadnod.

Ha egyedi eset volt,akkor túltetted rajta magad.

2017. jan. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!