Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Szürkület van, valami miatt el akarok menekülni otthonról. Az édesapám nem enged/6 éves korom óta nem él velünk/, elmegy busszal a mellettünk lévő kisvárosba. Én addig megkérem az édesanyámat, hogy vigyen át a vasútállomáshoz, de nem enged. Fogom a bőröndömet és elindulok egyedül. A farzsebemben rengeteg aprópénz van. A tárcámban 2500FT, amivel nem sokáig tudnék ellenni, de azt a sok aprót egyben odaadom egy földön fekvő koldusnak, akinek tisztán látom a csillogó szemeiben a hálát. Mennék tovább, de nem tudok messzire jutni. Olyan, mintha nem lenne gravitáció. Folyton felemelkedek, majd vissza, szinte lebegek. Ekkor meglátok a járda közepén valamit, amiből előhúzok egy darab májat, ami elkezd elszíneződni. Kétségbeesek és azt mondom, hogy "levegőt kapott, gyorsan kell végezni vele", majd csíkokra vágom és beleteszem a hátizsákomba/vegetáriánus vagyok, eszembe sem jutna ilyet tenni/ és megyek tovább. Valahogy megérzem, hogy jön az édesapám és próbálok elbújni a tujafa mögé, de mindig elfújja a szél előlem a bokrot. Tovább megyek. A bőröndöm egyre nehezebb. Megkérdezek pár fiatalt/velem egykorúakat/, hogy nem vinnének- e ki a vasútállomásra. Nem válaszolnak. Közben képzeletben már a vonaton vagyok és Budapest felé tartok. Fel akarom hívni az egyik-számomra nagyon kedves- barátomat, de nem bírom. És felébredtem.


Valaki, aki ért az ilyenekhez megírná, hogy mit jelent? Előre is köszönöm!


2010. máj. 4. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A feszültség benne lakozik az álmodban.Nem voltál stresszes az nap?
2010. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem az elszakadástól való félelemre emlékeztet az álmod. Mennél, de mindenki visszatart. Senki nem akarja, hogy elmenj. Viaskodsz magaddal. Az apró a feszültséget is jelentheti, jóérzés megszabadulni tőle. Mindenképpen belső vívódásra utal az álom. Valamit meg akarsz tenni, de nem vagy biztos a dolgodban.
2010. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy az otthontól való elszakadási kényszer/szomorúság az oka?
2010. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kollégiumban élek, vasárnaponként nagyon nehezen akarok visszamenni, de itthon is teljes stresszben él mindenki, úgyhogy haza sem vágyódom igazán. Egyszerűen azt érzem, hogy a legkönnyebb az lenne, ha kinyitnék egy ajtót és kilépnék belőle, de tudom, hogy ez lehetetlen. Azt mutatom, hogy milyen boldog vagyok, mindenki ezt látja rajtam, de nem tudják milyen nehéz minden nap úgy felkelni, hogy mosolyogni kell, csakhogy ne sajnáljanak.

Szóval ez mutatkozik meg az álmaimban is?

2010. máj. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!