Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban szerelmes lettem egy...

Álmomban szerelmes lettem egy hajléktalanba. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A valóságban már egy ideje van egy hajléktalan a lépcsőházunkban, éjjelente mindig itt van, de senki nem tesz semmit ellene. Én viszont félek tőle, mikor éjjel jövök haza, nem tűnik agresszívnak, sőt menekülőre fogja ha hallja hogy jön valaki, de akkoris nő vagyok és soha nem lehet tudni. Ráadásul nem egy öreg bácsi, hanem fiatal huszon-harmincas korban járó életerős ember, gondolom még nem régóta él így. Ma éjjel vele álmodtam.. Itthon voltam, és valami oknál fogva kimentem és behívtam magamhoz a srácot a szobámba. Megágyaztam neki, hoztam enni, és együtt ettünk, ittunk, beszélgettünk éjjel, és annyira jóképű volt az álomban, hogy úgy éreztem visszavonhatatlanul beleszerettem, csak néztem és azon gondolkoztam hogy hogyan lehet valaki ilyen tökéletes. Csókolóztunk is, aztán úgy döntöttem vele akarok élni ezentúl. Reggel lett hirtelen, és szüleim felébredtek, ekkor nagyon megijedtem, hogy nehogy meglássák kit rejtegetek. Végül sikerült titokban kimenekíteni a srácot itthonról, és felébredtem. Ébredés után még pár percig ebben a kellemes szerelmes érzésben voltam, majd mikor teljesen felébredtem erős undor fogott el, hogy hogyan voltam képes ilyet álmodni. Mit jelenthet ez? A szülők előli bújkálás, jelenthet tudat alatti félelmet, hogy szüleim nem fogadják el a majd választott páromat az életben? 25 éves vagyok amúgy.
2017. jan. 10. 18:39
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy eleve vonzódtál ahhoz a hajléktalanhoz, csak mivel nem olyan a társadalmi helyzete, ezt nem ismerted be magadnak.
2017. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 padaman ***** válasza:
66%
Az agyad prefrontális kérgében lévő bazális kanglionok a különböző fogalmak értelmezését összefűzve alkotta meg ezt az álombéli sztorit. A "hajléktalan" szóban a "haj" egyértelműen a frizurádra utal. Ahogy a "lék" valószínűleg egy kisebb,anyagba vájt lyukra. Pozmaniczki Mária- Én vagyok az álomfejtő c. könyve alapján, azt tudnám mondani hogy a tudatalattid próbált emlékeztetni arra hogy mostanában nem vagy csak nagyon ritkán lékelted meg a hajad. Pedig heti 2-3 alkalom az amit orvosok ajánlani szoktak.
2017. jan. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez több dolgotis jelenthet. Maga a hajléktalan boldogságot jelent az én olvasatomban. Az, hogy a hajléktalan férfi, Ön pedig nő, ez egy váratlan utazás jele. Természetesen nem feltétlenül a Kanári-szigetekre. Ez is benne lehet, de nem feltétlenül ennyire konkrét. Lehet egy út egy szomszédos településre is. És kicsit elvontabb értelemben is vehetjük a dolgot. Mindenféleképpen egy váratlan kitérő következik az Ön életében. Egy hirtelen jött probléma következhet be a közeljövőben. Ennek a következménye pedig lehet akár egy konkrét utazás is. Ez volt az álom hajlektalanra vonatkozó része. A szerelem egy figyelmeztető jel. A következő napokban kicsit jobban figyeljen, és akkor a baj megelőzhető. És itt sem konkrétan balesetről van szó. Lehet, szavakkal fogja bántani egyik közeli ismerősét úgy, hogy észre sem veszi. Ezzel azért kell vigyázni, mert a másik fél sem fogja tudtára adni, hogy ez nem esett neki jól. Milyen színek domináltak az álmában?
2017. jan. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tudat alat mazochista vagy, aki vonzódik a szagokhoz.
2017. jan. 11. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy a tetvekhez
2017. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!