Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért jön vissza ez az álmom?

Miért jön vissza ez az álmom?

Figyelt kérdés
Pár éve azt álmodtam(félig fent voltam), hogy valaki az ágyam mögött áll, és ha nem fordulok meg, akkor a hátamba döf egy kést..de az a furcsa, hogy én félig fent voltam, de nem tudtam megszólalni, megmozdulni és szorult a levegő!Ezt még egyszer megálmondtam de nemrég azzal bővült az álmom, hogy kikapcsoltam a TV-t, elaludtam, de arra keltem, hogy a TV be van kapcsolva!Megint nem tudtam megmozdulni, megszólalni, de nagy nehezen megfordítottam a fejem és már a TV ki volt kapcsolva!Úgy érzem, hogy mögöttem áll egy férfi, és le akar döfni egy késsel!A férfi arcát soha nem látom, csak hogy ott áll, de mire felkelek és nagy nehezen megmozdulok, nincs ott senki!Mit jelenthez ez, valamitől félek, vagy félnem kéne?
2010. máj. 4. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviekben, amikor valaki "lebénul" álmában, az arra utal, hogy szorong (mármint általában szorong, nem álmában). Még akkor is, ha ez nem tűnik fel, a szorongás elég alattomos, tudatalatt is működik. Én azt mondanám, hogy a hátulról való leszúrás igen egyszerű módon hátbatámadást szimbolizál. Tehát ha két dolgot összekapcsolom, nekem az jön ki, hogy tudatalatt azon feszengsz, hogy esetleg valaki hátbatámad, ha nem is fizikálisan, de minden esetre kihasznál, átráz téged. Jó volna, ha legközelebb, mikor ezt álmodod, tudatosítanád, hogy ez csak egy álom, és felkelnél, és megnéznéd az arcát. Biztos nagyszerű meglepetés volna:) A TV-s dolgot nem tudom hova rakni.
2010. máj. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az alvási paralizis miatt nem tudtál megmozdulni,az alvásparalizis gyakran folytatódik testen kívüli élménnyel,ami a te esetedben meg is történt,ezt bizonyítja a tévés eset.Igen, kevésbé gyakorlottak számára a testenkívüli élmény nagyon csalóka lehet,könnyű összetéveszteni a (fizikai)valósággal.

A férfi a képzeleted szükötte lehet,a félelmed kivetülése,vagy esetleg szellem.Éppenséggel lehetne asztrálutazó is,de nem hinném,hogy képes lenne valaki csak azért kilépni a testéből,hogy téged késsel riogasson.Nem kell félned,csak annál rosszabb lesz.

2010. máj. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*szülötte
2010. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez alvásparalízis volt.
2010. máj. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!