Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az álmom? És a...

Mit jelent az álmom? És a vissza térő álmom is?

Figyelt kérdés
Este azt álmodtam hogy a halott nagymamám házába költöztünk de nem hasonlított a házra egyáltalán és az a fucsa hogy apámmal költöztem oda mikor anyám anyukájájé volt (apa+anya elváltak) És volt vagy 3 kutyám! És a 2 igazi valós kutyámat meg nem vittem oda! Akkor még részeg is volt teljesen berudgtam és semmire nem emlékeztem és a suli ott volt az udvarunkon!?Aztán vittem a hugom és megtámadott egy kutyám aztán barátságos lett! Aztán jött velünk meglátott egy kutyát verekedtk aztán mgint barátságos lett és még egy kutyát mglátott megint verekedett emgint barátságos lett! Jaah és már vagy 3 éve azt álmodom (szinte minden álmomba előjön) , hogy egy nagy érdes fkete kör aztán kissebb lesz egy fehér sima nagy kör aztán kicsi és így tovább!
2010. máj. 12. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is az álmod alapján: Baromira össze vagy zavarodva!

Teljesen értelmetlen az álmod, nincs benne semmi összefüggés. Valószínűleg stresszesebb vagy az utóbbi időben.

KUTYA - Hűség, de átvitt értelemben hűség, kitartás egy rossz elképzelés mellett; nehezen felejtesz, és hajlasz a rosszra inkább visszaemlékezni, mint a jóra.

Ismeretlen kutya, ha az öledbe telepszik vagy melléd szegődik: kéretlen szívesség. Régi kutyád, ha álmodban visszatér: szégyelled magad, hogy valaki után még mindig vágyakozol, nem tudod elfelejteni. Saját kutyád, ha ellenségesen viselkedik: igazságtalan voltál valakivel, aki nálad gyengébb, vagy neked kiszolgáltatott. Farkaskutya: nem egyértelmű érzések.


NAGYMAMA, NAGYPAPA - Látni őket vagy beszélni velük: jószerencse, egy terved sikerül. Asztalnál ülni velük: hosszú életre számíthatsz. Ajándékot kapni tőlük: örökölni fogsz!


ISKOLA - Gyerekálomban: csibészkedés, lógás. Felnőttálomban: ismeretlen iskola: kreativitás, jó ötletek sora, újító kedv. Ha régi iskoládban vagy és ott kellemesen érzed magad: harmónia, terveid megvalósulnak, elképzeléseid sikert hoznak. Ha szorongással vagy jelen régi iskoládban: meggondolatlanság, kifecsegtél valamit. Ha iskoládban felelned kell: buzgólkodás.


TESTVÉR - Ha testvéredet látod: meglepetésben lesz részed,

2010. máj. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentése az olyan álmoknak szokott lenni,amiket összefüggő,kerek történetként tudsz elmondani,akár hosszúak,akár rövidkék.Szerintem ez az álom túl zavaros ahoz,hogy érdemes lenne a jelentését keresni.Talán kissé szétszórt vagy mostanában erre tudok az álmodból következtetni és arra,hogy a kutyusod nagyon fontos lehet neked.
2010. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és a visszatérő álmomnak mi lehet a jelentése?
2010. máj. 12. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!