Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan irányíthatom 100%-ban...

Hogyan irányíthatom 100%-ban az álmom?

Figyelt kérdés

Többször fordult már elő velem, hogy valamilyen formában öntudatra ébredtem az álmomban. A legútobbi eset pont az előző éjszakán volt. Az álom kicsit furcsa volt, gondolom a legtöbb elem a külső ingerek hatására történt.

Az álom úgy kezdődött, hogy többnyire sötét utcán voltam.

Kissé rémálomszerű sötét alakok úsztak az árnyékokban és a beláthatatlan területeken. Egy furcsa sci-fi be illő ruha volt rajtam, egy páncélhoz tudnám hasonlítani ami sok furcsa dologra volt képes. Az álom közepén lehetett amikor nagyon megrémültem és öntudatra ébredtem, nem az álom irányított hanem korlátozott mértékben én magam. A sötét utcán voltam és a sötét valamik elől a ruhámnak valahogyan lehetőségedtem adtam, hogy repülni tudjak vele, aztán felakartam repülni az űrbe de onnan hirtelen a saját házunk nappalijában találtam magam. Ott változtak meg az események nagyon különlegesen, este volt ugyan úgy de égett minden villany és itthon volt mindenki. Egy laptop volt az asztalon amin be volt kapcsolva a webkamera. A webkamerán keresztül lehetett látni egy fiatal szellem cigánylányt. Később azt hiszem az apját és talán a bátyját láthattam rajta, meg akartak támadni , de felébresztettek és megszakadt az álom.



2017. jan. 11. 01:24
 1/1 anonim ***** válasza:
agykontroll
2017. jan. 11. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!