Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő, filmszerű álom....

KnifeParty kérdése:

Visszatérő, filmszerű álom. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy álmom, ami állandóan visszatér legalább heti egyszer.

Mindig kicsit más sztorival, és szereplőkkel, de a helyszín mindig egy hotel, más-más városokban.

A sztori az, hogy valamilyen családi esemény, vagy céges buli keretein belül, egy hotelban szállunk meg. Kis nyüzsgés és kavarodás után mindenki elfoglalja a szobáját, aztán elkezdődik a lényeg.

Mindenki papírra írt üzeneteket kap, különböző feladatokkal. Amolyan aberrált feladatokkal... ezek egy sorozatgyilkos agyszüleményei, aki a saját szórakoztatása kedvéért csinálja, aki a hotelekben, a saját kialakított kis alagútjaiban, járataiban járkál, bújkál, kukkol.

Aki nem tesz eleget az utasításainak, azokat megöli.

Nagyon beteg, nyomasztó álom. Rendszeresen részese vagyok a történéseknek, és a gyilkost eddig sosem láttam...

Tegnap este viszont sikerült meglesnem, viszont az arcát nem láttam még mindig. Hihetetlenül óvatos, és roppant körültekintő benne a fickó. Eddig kb öt alkalommal álmodtam ezzel a gyilkossal.

Jelenthet ez valamit?



2017. jan. 11. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves KnifeParty !


A visszatérő álmok mindíg fontos jelentéssel bírnak.Olyan dologgal foglalkozik az elme olyankor,amit nem tud megoldani.


Mi is lehet a jelentése?

A hotel:Egy olyan hely,ahova megnyugodni,pihenni tér be az ember,rendszerint.Mi lehet még az az intézmény,aminek hasonló funkciója van?...Valami közösség,baráti kör?


Aberrált feladatok:az érdeklődésen kívüleső (vita)témák


Sorozatgyilkos:valami ismeretlen rosszindulatú misztikus háttérhatalom


Az álomban megjelenik,egy mániás üldözöttség érzés.

Ha az álom befolyásolja a nappali hangulatot is,okvetlen segítséget kell kérni az álom gyökerei feltárásához,egy pszichologustól.

2017. jan. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ölálkodó gyilkos, akirôl tudod, hogy rád les: szükségét érzed egy változásnak, de nincs erôd hozzá; rosszakarat.
2018. ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!