Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő fura, nyugtalanító...

Visszatérő fura, nyugtalanító álom?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyjából minden nap ilyesmit álmodok:

Jól kezdődik, boldog vagyok, vannak fura dolgok de azok elhanyagolhatóak. Aztán elkezdődik valami nagyon furcsa és rémisztő: Valaki valami rosszat mesél mint valami rémtörténet. Aztán annak a bőrében találom magam aki átéli ezt. Félek,rossz érzés. Aztán "visszatérek magamba" és folytatódnak a félelmetes és furcsa dolgok.

Vázlatosan ez az amit szoktam álmodni.


Ma 8-kor feküdtem le,itt a konkrét álom(jelenleg általános iskolás vagyok):

Az egyik teremben egy bemutatót tart az egyik gimi. (tudjátok hogy a8.-osok azt a gimnáziumot válasszák.). Az egyik barátnőm mellett ülök a padban. De kényelmetlen az ülés és felfekszek a padra és betakarom magam a takarómmal. Figyelem a bemutatást,észre veszem hogy itt van a mamám meg a kereszt Szüleim (ők a valóságban messze laknak tőlünk). Oda megyek hozzájuk váltunk pár szót. A kereszt anyám megkérdezi hogy tanultam-e,azt mondom igen. Pedig arra a napra nem kellett tanulni mert egész nap a gimnázium invitálását hallgattuk. Vissza feküdtem az asztalra és figyeltem tovább. 3 tanár volt akik meséltek a gimi történetéről hozzáállásáról stb. (eddig majdem teljesen élethű).

Aztán az előadók valamiért elkezdenek egy diákról beszélni. Bonyolult hosszú és fura neve volt nem emlékszem rá. Fiú volt. Egy súlyos betegségben szenvedett. Olyasmi mint az autizmus,a lelkivilága teljesen más nagyon érzékeny. A zajok az erős fények minta minden zavarná. De nagyon okos volt. Mindent tudott szinte a logikája nagyon durván magasra rúgott. Nagyon intelligens fiú volt. A társai viszont utálták. Egyszer az erdőben sétálgatott, mikor társai nagyon durván meg akarták szívatni. Hatalmas zajt csaptak ijesztő ruhában hörögve ordítozva üldözőbe vették. A fiú végül öngyilkos lett az erdőben volt egy tó és belefolytotta magát. Ezt elmesélték. Minta "áthelyeződtem volna" a fiúba,ott voltam az erdőben. Rántottak társaim. Futottam,nagyon féltem nem bírtam a zajt hihetetlenül nyugtalanító volt. Mikor már lehagytam őket ott volt a tó. Belevetettem magam... "visszatértem magamba" és idő előtt hazamentem egyedül. Elvittem (inkább elloptam) néhányat a fiú játékai közül mert ki voltak téve a tanári asztalra. Hazavittem a testvéremnek de rossz érzést keltettek bennünk a Játékok így nem játszottunk velük. Ketten voltunk a házban,anyáék hazaértek a testvérem gyorsan lefutott én mire kiértem a teraszra észrevettem hogy cölöpök áll a ház,olyan mint azon a környéken ahol sok a cunami ezért cölöpökre építik a házakat. Itt felébredtem. Fél 10 volt.


Mit üzennek ezek az álmok? Miért térnek vissza?



2016. dec. 30. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért álmodsz most ilyeneket, mert a tudatalattidban talán izgulsz a felvételi miatt, amikor én voltam nyolcadikos, én is furcsákat álmodtam, de aztán egyre kevesebb lett majd elmúlt.
2016. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A keresztszüleid jövőbeli karriered kulcsa. Lesz egy szemèly akire felnèzel, ő lesz a pèldakèped, önmagadat megtagadod miatta. A saját cèljaid elèrèse nem összpontosítasz, amikor ez a szemèly kilèp az èletedből, rájössz, hogy èveket fecsèreltèl el ès nem èrted el a cèlod. Jönnek a problèmák amikbe majd majd belefulladsz.


Minden álom paradoxon. Kettő (szemszög, jelenet, szemèly, stb) amik egyidőben játszódnak ès ellentmondanak egymásnak.

2017. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mamád pedig azèrt volt benne, hogy emlèkeztessen a családra. Mert a család mindíg a legjobbat kívánja neked.
2017. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!