Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelent?

Ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés

II. VH puska (általában kar98k) kezemben hátamat lehúzza a páncélököl a német oldalon harcolok és az ilyen fegyverfanatikus ismerőseim a bajdtársaim. végigálmodom néha az egész háborút és olyankor mindig nyerünk (tehát csak pár pillanatot álmodok egy "színtéren" és mintha mennék is tovább) és onnan tudom ennyire hogy második vh

hogy az említett haverok mondták h hogy kerültünk a II. VH-ba? meg ilyeneket kiabálnak általában meg tudom hogy a kr98k-t ott használták leginkább

és már néha kiráz a hideg ettől az álomtól amikor felébredek.

amúgy engem is érdekelnek a fegyverek katona szeretnék lenni részben ezért is meg a II.Vh után is olvasgatok neten ezt-azt(U.I.: bocs a rossz helyesírásért késő van már)


2010. máj. 4. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted?Xd
2010. máj. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy engem is érdekelnek a fegyverek katona szeretnék lenni részben ezért is meg a II.Vh után is olvasgatok neten ezt-azt
2010. máj. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy sokat CoDozol vagy Moházol.
2010. máj. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
"hogy kerültünk a II. VH-ba?" - szerintem bizonytalan vagy hogy miért akarsz katona lenni.
2010. máj. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
01:03-as nem igazán játszom egyikkel sem:P de az ötlet jó
2010. máj. 5. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!