Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki ért az álomfejtéshez?...

Valaki ért az álomfejtéshez? Kicsit hosszú, bővebben lent.

Figyelt kérdés

Régebbi álmaim, amik néha visszatérnek:


Valahogy az 56-os forradalom kellős közepén voltam (nem is néztem ilyen filmet, nem is olvastam róla akkor), és egyfolytában menekültem több emberrel együtt. Egy régi épületbe bementünk, elbújtunk, hatalmas ajtó, én ott voltam mögötte, és ott volt egy patkány, nagyon féltem tőle. Utána ebből az egészből vhogy kikerültem (eltelt kb 20 év), és találkoztam a mamámmal, aki már nagyon régen meghalt, még 90-ben, én akkor két éves voltam, semmilyen emlékem nincs róla, csak fényképről ismerem. És annyira fura volt, nem mondott semmit, csak egyfolytában mosolygott rám, és nagyon kellemes érzés fogott el. A telefonommal csináltam fotókat, hogy majd megmutatom anyukámnak. Mikor felébredtem, az volt az első, h megnéztem a telómat, de nem volt benne a kép. :( Most lehet, hogy hülyén hangzik, de szerintem más is megnézte volna. :) Ugyanebben az álomban láttam a barátom anyukáját, kb. 18-20 évesen.


Másik álom:

Volt egy mécses, amit egyfolytában meg akartam gyújtani gyufával, de még csak a gyufa se gyulladt meg. Erre valaki meggyújtotta a mécsest. Mikor odamentem hozzá, egyből kialudt. És én nem tudtam meggyújtani. Elég fura volt....


És egy régebbi álmom:

Ugyanaz a mamám, akiről az előbb szó volt, illetve a papám (ő is meghalt, néhány évvel ezelőtt), vmi kripta szerűségben voltak, mindketten egy emelvényen feküdtek, meghalva, fáklyák égtek körülöttük, fehér, átlátszó lepellel, vagy selyemmel letakarva. Majd hirtelen megláttam a nővéremet is, aki ugyanígy feküdt mellettük, meghalva. Búzakalász-csokrokkal volt tele a helyiség, rengeteg volt. Elkezdtem nagyon sírni, és ekkor felkelt a nővérem, megöleltük egymást, de a nagyszüleim továbbra is ott feküdtek meghalva.


Előre is nagyon köszönöm segítséget! :)


2010. máj. 5. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy tudat alatt emlékszel a nagymamádra, és valamiért előjönnek. Lehet, hogy csak hiányzik neked a nagymamád. Azoknak a dolgoknak a hiányára is utalhat amit az ember csak a nagyszüleitől kaphat meg.

Milyen a kapcsolatod a szüleiddel? Mert ha rossz akkor az is lehet, hogy a szüleiddel való rossz kapcsolatot a nagyszülőkkel szeretnéd kompenzálni, de nem tudod.

Akár még az is lehet, hogy valamit üzenni akar a nagymamád a túlvilágról, de ne menjünk vad feltételezésekbe.


A mécseses álom megint érdekes. Valamilyen tudást vagy küldetést jelképezhet. Ha tudást akkor kapcsolódhat vhogy a nagymamáshoz (vmit nem tudott neked átadni), de az is lehet h nincs köze hozzá. Küldetés oldalról nézve vmi olyan lehet amit nem tudsz végrehajtani. Valamit nem jól csinálhatsz az életben és képtelen vagy elkezdeni a rád kirótt feladatot.

2010. máj. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy elolvastad, és hogy válaszoltál! Szerencsére jóban vagyok a szüleimmel, jó a kapcsolatunk. Lehet, hogy tényleg annyiról van szó, hogy hiányzik a nagymamám, mert semmilyen emlékem nincs róla. Vagy ki tudja.
2010. máj. 5. 10:49
 3/3 anonim válasza:
a mécseses: szerintem egy olyan feladat amit nem tudsz megoldani valaki segít de te megint elrontod
2010. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!