Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet? A kérdésemet...

Mit jelenthet? A kérdésemet úgy fogalmazom, ahogy le írtam annak a személynek. Nem hülyeségből kérdezem mit jelenthet ez, mert sok kérdés maradt fent, külön nem lehet megoldásokat találni rá.

Figyelt kérdés

Valamilyen úton módon össze kerültünk, de valahogy más voltál a szokásosnál.Hogy is mondjam, félénk, visssza fogodt, bizalmatlan körülbelül.

Próbáltam beszélgetni veled de nem nagyon ment, megpróbáltalak ölelgetni, simogatni hátha jobb lesz a kedved, és jobban meg nyílsz előttem.

Az még működött is, valamitől azt éreztem hogy valami gond van még, eltelt egy kis idő. Egy szobában voltunk, furcsa módon sosem sötétedett be.

Telt múlt az idő hirtelen egy baszott nagy idő/tér/dimenzió ugrás bekövetkezett, nagyon távol kerültünk a mostani világtól, minden romos volt,

mondhatni éppen háború volt, fosztogáatás, erőszak. Tudod a szokásos barbár életformák elő kúsztak. Páran téged szemeltek ki,

csak nem vették észre hogy ott vagyok melletted. Éppen indultak feléd és nem voltak kb 1 méternél sem meszebb, és elkdezték azt csinálni vagyis megpróbálták. csinálni amit akartak.

Csak ugye én gyorsan közbe léptem volt még ott valami szakadék is, össze vertem őket szépen és bedobáltam őket oda. Volt visítás részükről, kész örző votltam.

Mentünk tovább kettesben felderíteni a helyet, érdekes módon még a nap sem volt ugyan az mint normálisan. Minden fénylett lebegő sziklák és törmelékek voltak ott,

ahogy láttam még emberből is nagyon kevés volt. Maga a technolódia csúcsponton volt, de nem az emberek javára mint ha egy játékban lettünk volna.

Ezután ismét történt valami ugrás féle, térben,időben,helyben is. Áttértünk egy faluhoz hasonló helyre, sötétedett éppen normális volt a környezet is.

Egy kis házhoz érkeztünk bementünk valaki fogadott minket, de nem emlékszem a nevére sem az arcára viszont Vékony alkata volt.

Eltöltöttünk ott egy ájszakát, nem történt semmi különös, köztünk se se beszélgetés semmi.

Tovább indultunk utunkon, ismét jött egy idő,tér,hely ugrás. Kivételesen vissza ugrottunk az időben, de más helyszínre.

Most te fiatalodtálmeg, körülbelül 6 éves lehettél. Egy erdő menti útra kerültünk, voltak ott páran, de őket ismertem.

Ott ültél az útszélén egy kis dombon, hát inkább az árok tetején ami magasabb volt az útnál.

Valamiért nagyon szomorú lehettél, össze húztad magad, a térdeid az arcod előtt voltak , látszott hogy valami bánt téged.

Előtted voltam és mondtam neked, hogy nem lesz semmi baj ne aggódj, és megpróbáltalak megölelni.

Mindenki csöndben volt, regetek pók előjött akkor kisebbek és nagyobbak is.A faj Réti keresztes pók volt, vagy ahhoz hasonló emlékszem mivel, oda is mentem az egyiket megnézni.

Furcsálottam hogy, azok a pókok akik a hálóban dekkolnak folyton, mit keresnek a földön mászkálva.

Továbra sem szólaltál meg, akármit próbáltam se. Jah és egyberészes fehér szoknya volt rajtad, ki voltál öltözve.

Most jutott eszembe hogy, egy iskolában is voltunk de ott semmmi se történt csak voltunk és mentünk is.



2017. jan. 13. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Oké, értem én, hogy villanymotor, de mi az, ami hajccsa?

.

Leírsz valami akármit, nem teljesen összefüggőt.

Aztán felteszed a kérdést: mi döntsük el, hogy mit is akarsz, mi a jelentése.

Amúgy más bajod nincs?

2017. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem ti döntitek el, ha értenél az álmokhoz tudnál valamit mondani :D Szóval, minden álomnak van sajátos jelentősége :D
2017. febr. 10. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!