Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez? Arra ébredtem, hogy a...

Mi ez? Arra ébredtem, hogy a két kezem ökölbe van szorítva, majd ahogy "ellazítottam", látszott a tenyeremben, hogy a körmeim annyira oda voltak nyomva (tudtomon kívül), hogy vérzett.

Figyelt kérdés
Szóval arra ébredtem, hogy vérzett a tenyerem, össze-vissza voltam karmolásokkal a tenyeremen, a kezem többi részén és az arcomon is. Ez nagyon megijesztett, hogy álmomban mit tettem magammal és főként miért?

2016. jan. 4. 11:17
1 2
 1/14 Missi_Key ***** válasza:
55%
Videózd le magad álmodban, aztán a videóval keress fel egy dokit
2016. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyfokú szorongásra utal. Pszichiáter kéne.
2016. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2-es!!

Attól még hogy egyszer így ébredt fel,nem kell pszichiáterhez mennie.Én is ébredtem fel így,és ez nem minden esetben a szorongás jele.

Tehát kedves kérdező,ne hallgass a 2-es válaszolóra.

Nagyban befolyásolja,hogy mit álmodtál.

Velem is előfordult már,de nekem azért,mert nagyon rosszt álmodtam.

Emlékszel valamennyire is az álmodból,mert az nagyon megkönnyítené a dolgot.


Viszont így,hogy nem tudom mit álmodtál...még így is az álom a legvalószínűbb.

Rosszat álmodtál.Ez azért lehet,mert nem aludtál olyan mélyen,így az akkori hatások nem csak az álomban hatottak rád,hanem a valóságban is.Lefordítom-Pl az álmodban dühös voltál és ez a valóságban így mutatkozik meg.Nem volt teljesen leblokkolva a tested.Ez majdnem olyan,mint akik alvajárók.


2.

2016. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Annó egyszer nekem azt mondták, hogy ordítottam, sírtam közben meg téptem az arcom..Egyszeri eset volt, ha még nem volt veled ilyen szerintem neked is elmúlik.
2016. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem igazán emlékszem, de annyi megmaradt, hogy családi összejövetel volt apám házában ( a szüleim elváltak) és nagyon rossz viszonyt ápolok vele. De furcsa az volt, hogy az édesanyám felöli rokonok voltak ott csak.. Másra nem emlékszem
2016. jan. 4. 14:09
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Egészen elképesztő, mennyi diagnosztizálatlan, regisztrálatlan pszichés beteg van, aki az "ezotéria" rovatban reméli a segítséget. Nagyon szomorú.
2016. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Látom, előző te is közéjük tartozol, ha már itt vagy.Mondjuk, megkezdhetnéd a sort a pszichiáter felé.
2016. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hasonló nekem is volt párszor.Egyszer arra ébredtem, hogy a két kezem az arcom felé volt tartva begörbített ujjakkal.Ami azért fura, mert semmi olyat nem álmodtam, semmi ijesztőt vagy furcsát ami ezt indokolná, átlagos, nyugis álom volt.De ilyen mozdulatra ébredni.. nagyon befostam! De volt olyan is, hogy szintén egyszerű álomból ébredtem arra, hogy rémisztő grimaszt vágok.Az ilyesmi nagyon rémisztő.Tényleg érdekes lenne kamera mellett aludni, bár nem biztos hogy meg merném nézni a felvételt.
2016. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én miért tartozom közéjük? Megpróbáltam a kérdezőnek segíteni azáltal, hogy a problémái valós megoldását szolgáló intézmény felé irányítom, ahelyett, hogy "semmi bajod nincs" illetve "a szívcsakra harmóniájának a megbomlása az ok" jellegű baromságokkal traktálnám. Ez nem normális, kivizsgálást igényel.
2016. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló,bár én máshol kapartam szét magam.Szerintem ha ez többször megismétlődik akkor vagy keress fel szakaembert vagy vágd le a körmeid :)
2016. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!