Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért történnek ezek?

Miért történnek ezek?

Figyelt kérdés
pár hónapja valahogy olyan mintha vki figyelne minket és ott lenne köztünk akit nem látunk.És mostanában azt álmodom félálomban hogy a nappaliban vagyok mezítláb és sötét van és nem bírok mozogni,aztán anyum bejön és felébreszt mert segítségért kiabálok.Ma mondta hogy az éjjel olyan volt mintha aludnék de ültem és remegtem és azt mondogattam hogy nagyon félek(én nem emlékszem rá).Egyszer pedig az volt hogy folyton frlébredtem és egyszer arra ébredtem hogy mászok le az emeletes ágyról de azt hittem hogy a nappaliban vagyok és nagyon féltem mert sokat álmodtam ezt és nagyon rossz volt és utána még rosszul aludtam sokszor felébredtem és utána egyszer arra ébredtem hogy vérzik az orrom.Miért vannak ezek?15/L
2010. máj. 5. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
alvásparalízis, alvajárás...jó lenne egy szakembert fölkeresni.
2010. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ.Azt még elfelejtettem h álmomban nem bírok mozogni és anyum mondta most h alva jártam az éjjel.Ha lesz időm felkeresek egy szakembert,még várok azért válaszokat.
2010. máj. 5. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
szedj gyenge nyugtatót, komolyan, nekem is segített.
2010. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:)

remélem segít mert olyan fura és annyira szoktam félni:S

2010. máj. 5. 20:47
 5/7 anonim válasza:
Inkább keress fel egy szakembert minthogy tele gyógyszerezd magad
2010. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem nem arra gondolt a válaszoló hogy gyógyszerezzem magamat tele.
2010. máj. 6. 10:46
 7/7 anonim válasza:
szerintem ha dokihoz mennél úgyis adna gyógyszert amúy ez nekem is segített elmentem pszichólushoz és írt fel gyenge nyugatót rá 2 hétre már szinte minden rendbe jött:)
2010. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!