Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért történnek velem ezek a...

Miért történnek velem ezek a furcsa jelenségek? Ti is láttatok már ehhez hasonlót?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt,- hajnali 3 óra után néhány perccel- arra ébredtem fel, hogy magától bekapcsolódott a számítógépem. Hallottam a kapcsoló jellegzetes kattanását, majd a gép zúgását, pedig nem volt senki sem a szobában, aki bekapcsolhatta volna...mindenki aludt...

Amint azt az imént leírtam, mély álmomból ébredtem fel erre...

Félelmemben azonnal kirohantam a szobámból... Megmostam az arcom egy kis hideg vízzel és vártam... Nem mertem visszamenni... 2-3 perc elteltével mégis erőt vettem magamon és gyorsan visszafutottam a szobámba. Azonnal kikapcsoltam a gépet...

A következő nap történt kettő furcsa jelenség, az első ez volt: A mobiltelefonom elkezdett csengeni, azt jelezve, hogy SMS-em érkezett, azonnal megnéztem, hogy milyen üzenet jött, de érdekes módon nem érkezett egy SMS sem... Pedig a mobilom csak abban az esetben játssza le ezt a csengőhangot, ha SMS érkezik. Az pedig kizárt, hogy véletlenül valamelyik gombot megnyomtam rajta, mert több méterre tőlem, egy szekrényen volt a telefon...

Természetesen nem kizárt, hogy meghibásodott, de nem tapasztaltam rajta hibára utaló jeleket...

A második: Bekapcsoltam a számítógépemet és rámentem az internetre, közben kimentem WC-re és amikor visszaérkeztem, hogy folytassam a netezést, abban a pillanatban kikapcsolódott a gép. Vírus biztos, hogy nem "fertőzte" meg, mert átnéztem víruskereső programmal és semmi problémát nem talált, és azóta sincs semmi baj vele. Áramszünet sem lehetett, mert volt áram, ellenőriztem...

Én arra gondolok, hogy esetleg valamiféle elektromágneses-hullámot bocsátok/bocsátottam ki magamból, ezért történhettek a furcsa jelenségek. De az első, számítógépes eset még így is megmagyarázhatatlannak tűnik nekem...

Szerintetek miért történtek ezek a furcsa dolgok? Mi okozhatta őket? Ti is tapasztaltatok ehhez hasonló jelenségeket?


2010. jún. 13. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
hát te se menjél mérnök informatikusnak vagy villamos mérnöknek:D
2010. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
esetleg szellemjárás? tudományosan bebizonyitott h léteznek4
2010. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
2. várom a linket vagy a bizonyítékot:D
2010. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"tudományosan bebizonyitott h léteznek"


Ez tényleg igaz, rengeteg tudományos dokumentumfilm is készült róluk, csak még nem merte leadni a Discovery, csak a TV2.


Pár ilyen dokumentumfilmnek a címe: Casper, Szellemirtók, Ghost, Lelkünk Rajta. Valamint van egy tudományos sorozat, amelynek hitelessége az Állítólag-al és a Braniac-el vetekszik, a címe: Bűbájos Boszorkák

2010. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress neten egy féregirtót is, azt is futtasd le biztos ami biztos.

Ja és tisztítsd ki a gépházat lehet hogy koszos volt és ahogy elengedett benne por benyomódott a gomb én még erre tudok gondolni .

2010. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok az SMS-röl jut eszembe ,ha Sony Ericssonod van válts témát nekem az csinált ilyen dolgokat magától rezgett,csengőhangokat játszott le
2010. jún. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a régi gépem (mely ma is megvan, csak nem használom) az olyan volt, hogyha nem szabályosan kapcsoltam ki (6 másodpercig nyomom a bekapcsoló gombot és lelövő magát), akkor ha elment az áram és visszajött (elosztó ki/be kapcsolása) akkor magától indult.

Tehát ha így kapcsoltam ki, és az elosztót is lelőttem estére, akkor reggel az elosztó bekapcsolására indult a gép.

Gondolom pont ezért van az is, hogy rövid áramszünetnél egyből újraindul és nem marad kikapcsolva.


"Én arra gondolok, hogy esetleg valamiféle elektromágneses-hullámot bocsátok/bocsátottam ki magamból, ezért történhettek a furcsa jelenségek."

Teljesen hülye vagy a témához. Nem is meglepő, hogy misztikus dolgokat meg szellemeket sejtesz a háttérben.

2010. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott bekapcsolódni a gépem, de rájöttem, hogy mitől: pillanatnyi áramkimaradás. Elég hozzá, hogy a gép kikapcsoljon és ha olyan van, újraindítja magát. A kattanás... passz.
2010. jún. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves eddigi válaszolók!


Olvassátok el alaposabban, részletesebben, amit írtam, mert a válaszaitok alapján "nagyrészt" úgy tűnik, hogy csak gyorsan átfutottátok a szöveget. :)

2011. máj. 4. 14:25
 10/12 anonim válasza:

Csak úgy szólok, hogy a Discovery-n vannak ilyen sorozatok. Csak éppenséggel az Investigation Discovery-n. :) Keress rá youtube-n. :)


Eléggé rég lett írva a kérdés, remélem rájöttél mi volt a dolgok hátterében :)

2012. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!