Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában egyre többet a volt szerelmemmel?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy visszatér?
2017. jan. 15. 14:08
 1/6 anonim válasza:
Nem, csupán sokat gondolsz rá mostanabában. Az álmunk a napi dolgok, történéseiből alakul. Persze nem mindegyik!
2017. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam rá semmit sem.Múltkor pl.azt álmodtam,hogy feloldotta a letiltást és tudok újra írni neki,mert látom,hogy online.Ma meg,hogy mentem a lépcsőn,jött velem szembe és egymásra néztünk
2017. jan. 15. 14:23
 3/6 DöGanyé válasza:

Van egy-két megoldatlan dolgod vele.

Vagy neki veled.

Csak ugye valami miatt nem vetitek fel.

2017. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdésed magyarázatából az jön le, hogy te nem tiltottad le, ám ő igen téged.

Ennek jelentése:

ő még nem érdektelen számodra, te pedig igen neki.

Álmod ennek kivetülése.

2017. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó az nem biztos azért tiltotta mert nem érdekli a kérdező..lehet azért hogy eltudja felejteni,tovàbb tudjon lépni..egyszerübb mintha mindig làtja a posztjait képeit stb.
2017. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak messengeren tiltott le.Látni látom,csak írni nem tudok neki.De ennek lassan már egy éve.Nagyon bunkó lett velem,én írtam neki valami csúnyát és letiltott
2017. jan. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!