Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mostanában...

Miért álmodok mostanában olyat, hogy más lányok megcsókolnak illetve elég intim viszonyba kerülök velük?

Figyelt kérdés
Van barátnőm akit mindennél jobban imádok, de nem Vele álmodom és ez nagyon aggaszt. Csak a Drágám az egyetlen lány akivel úgymond kommunikálok, de mi is csak nagyon ritkán találkozunk, ettől eltekintve elég magányos az életem - semmi baráti társaság, sem család, sem semmi.
2017. jan. 12. 10:39
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Mert férfi vagy. Férfiúi vágyakkal. Ösztön szerűen benned van az, hogy minél több nővel... ezért a fantáziád szárnyal. (legalább álmodban)


Ebben semmi rendkívüli nincs. Csak egészséges fiatalember vagy. A monogámia pedig egy döntés. Tudatos.

2017. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éhes makk disznóságot álmodik...
2017. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam ez minden napos csak rosszabb már meguntam és nem jó ,minden nap új perverz álom !
2017. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Huba..szólíthatlak így?

Ransburger Jenő:Igen ez a jelenség a kiskamaszoknál jelentkezhet..

Mi van? Amikor kemény lesz a lepedőm

az álmoktól?Veled volt ilyen,hogy smároltál álmodban?

R.J.Talán egyszer amikor elaludtam

horgászás közben,és szájon csókolt egy aranyhal.

Úramatyám,maga egy családpszichológus?

Nem én már halőr vagyok Dunaharasztin.

Ne sértődj meg,csak szerettem volna

feldobni a napod.

2017. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!