Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Álomfejtés

A kérdés

Aki hisz az angyalokban álmodott mar angyalokkal?

Èn most álmodtam egy angyalal fényesen fehér volt és nagy szárnyai voltak, és azt mondta hogy ő GABRIEL arkangyal.

Olvastam kicsit utána hogy GABRIEL angyal h

2017. jan. 18. 10:24  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Hírvivő angyal.

Ha vele álmodtam akkor gondolom valamit előre szeretne közölni. De mit? Kiknek mutatja meg magát?

Elnézést a mobilom elküldte a kérdést felénél :) Köszönöm.

# 1/2Időpont 2017. jan. 18. 10:27 Privát üzenet
Fritzkó Mákiel nevű felhasználó válasza:

Egyszer igen de neki nem volt szárnya, csak mondta a visszatérő rémálmom rémszereplőjére "hogy már nem veszélyes többé" (bolond öregasszony nevetséges de álmomban ilyesztő volt, mindig elrabolt vkit a családomból meg kergetett stb.). Azóta nem álmodok a nyanyával. Az erkély plafonjából jött, azonát is ment vissza szóval gondolom angyal, meg kedves hangja/mosolya volt :)

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. jan. 18. 20:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valakinek volt már személyes tapasztalata angyalokkal?
Találkoztatok már Angyallal vagy Angyalokkal?
Hogyan beszélhetek az angyalokkal, leginkább az őrangyalommal?
Hisztek a szellemekben, angyalokban, vagy épp az ufo-kban Vay pl. : demonban?
Mit jelent ha angyalokkal álmodtam? Már nem emlékszem mit mondtak nekem. De körülöttem voltak mit jelent?
Hisztek az angyalokban? Vannak olyan személyek akik képesek angyalokkal beszélni?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Álomfejtés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!