Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek az angyalokban?...

Hisztek az angyalokban? Vannak olyan személyek akik képesek angyalokkal beszélni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, bennem vannak kétségek, de ugyanakkor hiszem is hogy valaki van aki vigyáz ránk. Van egy ismerősöm, aki azt mondta ő tud angyalokkal beszélni. És beszélt is az enyémmel elmondása szerint, és sok mindent mondott ami a jövőmre vonatkozik.

Ti hisztek az ilyesmiben? Nem kért pénzt, és nem is ismer annyira hogy ennyire ráhibázzon a dolgokra.


2013. szept. 11. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is rendszeresen beszélgetek az őrangyalommal, aki roppant jó munkát végez. :) Neked mondjuk azt tanácsolom, hogy ne zárkózz el attól, hogy az ismerősöd igazat mondott, de egészséges szkepticizmussal kezeld. Vagyis: kételkedj mindig annyira abban, amit mások mondanak ezekkel kapcsolatban, hogy végiggondold jó alaposan a lehetőségeket anélkül, hogy kizárnád az (ez esetben) angyalok, őrangyalok létezését. :)


Az ismerősöd elmondta ezeket a jövőre vonatkozó dolgokat?

2013. szept. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
40%

Angyalok léteznek. Őket Isten a szellembirodalomba teremtette. Volt olyan időszak a Biblia szerint, amikor minden angyal egységesen szolgálta Istent. De az ember bűnbe esése után, az egyik angyal is szembeszállt Istennel és több angyal is csatlakozott hozzá a lázadásában. Ezek lettek a démonok. Ők az emberek ellenségei. Akik tudnak angyalokkal kapcsolatot teremteni, ezek a személyek a démonokkal lépnek kapcsolatba, mivel nekik az a céljuk hogy félrevezessék az embereket. Ezért inkább jobb tartozkodni az ilyen személyektől, mert Isten elítéli a szellemvilággal valo kapcsolattartást.


5 Mózes 18:10 -- "10 Ne lehessen találni közötted olyat, aki átviszi fiát vagy lányát a tűzön, sem olyat, aki jóslással foglalkozik, mágiát űz, vagy aki előjelek után kutat, varázsló, 11 vagy aki másokat megigéz, aki szellemidézőtől vagy jövendőmondótól tudakozódik, vagy aki halottaktól kérdez. 12 Mert mindaz, aki ilyesmiket tesz, utálatos "

2013. szept. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hiszek az angyalokban, vagyis ebben nem hinni kellene, hanem érezni és tudni a bensődben h léteznek.

de az h ki tud velük kommunikálni???

sztem nagyon kevés ember, mert mindenki anyagelvűen gondolkodik, kizár az életében mindent, ami a spiritizmussal, vagy hittel kapcsolatos.

azok akik tényleg kommunikálnak ezekkel a lényekkel, biztos nem a neten hirdetik magukat, mint az a sok kamu ember, aki több tíz és száz ezer ft-ért, tart angyal meditációt, meg kommunikációt.

azokat kéne börtönbe zárni, mert csaló mind.

2013. szept. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, ez az ismerősöm sem kért érte pénzt. Dehogyis. Csak segíteni akart. De én hiszek neki abban amiket mondott. Nem tudom miért, de elhiszem. Meg olyan jövőbeli dolgokat mondott amiket én is érzek.
2013. szept. 12. 08:35
 5/9 anonim válasza:
Az angyalok bizony léteznek! De tudni kell velük kommunikálni, mert csak akkor segítenek ha kérjük a segítségüket. Most ingyenes könyvet is le lehet tölteni az asztro show oldalán, nagyon hasznos információkat tartalmaz és még az angyalmágiák különböző fajtáit is bemutatja. Mindenkinek ajánlom akit érdekel az angyalok világa!
2013. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Justicar válasza:

Hülyén hangzik, de én magam is az vagyok.

Kind of.

2013. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintemis léteznek angyalok
2013. okt. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is tudok velük beszélni!:) Főleg a megérzéseimet erősítik , meg megmondják hogy ki mikor hazudik!:)) ez számomra tök jó!
2014. márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!