Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kis babám volt álmomban, mit...

Kis babám volt álmomban, mit jelenthet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Álmomban egyik barátnőmmel sétáltunk és ő babakocsiban tolta a babámat, aki aludt.Járdán mentünk és nekem kicsit le kellett térnem a járdáról(nem rég valóban mentünk ilyen helyen) Én mindig odanéztem hogy mit csinál a baba, és mondtam a barátnőmnek, hogy nem azért nézek mindig oda,mert nem bízok benne, hanem ez tényleg egy késztetés, hogy tudjam hogy mi van a babával,mert érzem hogy hozzám tartozik. Ezt magyaráztam neki.

Szóval azt szeretném tudni, hogy mit jelenthet ez hogy ő tolta a babakocsit, és hogy babám volt.


2010. máj. 6. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak barátnőd volt ott és a baba vagy esetleg valamilyen férfi nem volt, aki esetleg az apa kilétére utalhatott volna esetleg?
2010. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a barátnőm mellett mint egy férfi, akinek nem láttam arcát, csak egy érzés van hogy az egyik közös barátunk akivel közelebb kerültünk egymáshoz.
2010. máj. 6. 00:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az álmos könyv szerint a baba gyengéd és titkolni való érzelmek, ami összefügghet azzal, hogy említetted, hogy ott volt egy közös barát, akivel jóban vagy elmondásod szerint az utóbbi időben.

A babakocsi aggodalom, szomorúság és fáradtság.

Ez összefügghet esetleg az iskolákban az év végi hajtással, érettségivel, ha olyan korban vagy, ha pedig egyetemista vagy, akkor értelemszerűen a vizsgaidőszakkal. Idősebb kor esetén egyéb más hasonló dologgal.

Aggódhatsz még a közös barát is.

2010. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani, hogy az álmok a vágyaink kiteljesedése.

Most nem azt mondom, hogy te most azonnal babát szeretnél, hanem elképzelhető, hogy neked ez a bizonyos "közös barát", annyira szimpi, hogy már elfantáziáltál olyan gondolattal, hogy ő legyen gyermekeid apja.

Hogy a barátnőd is ott volt, az arra enged utalni, hogy nagyon fontos a számodra és amikor családod lesz majd, akkor is szeretnéd vele tartani a szorosabb kapcsolatot.

2010. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen! Mindkét válaszban van igazság! :) Most már nyugodtabb vagyok. azt hiszem ezekért álmodtam ezt. És tényleg aggódok miattuk. Köszönöm szépen!
2010. máj. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!