Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mas is jart mar igy?

Mas is jart mar igy?

Figyelt kérdés
Nagyon szamolom a napokat es nagyon varom a pillanatot, amikor a nogyogyaszom is elismeri a terhessegemet, mert mostanig meg csak tesztekbol tudom.Az ejszaka megalmodtam, hogy ott vagyok a rendeloben es szerinte is terhes vagyok.Nem nagyon szoktam az almokkal foglalkozni de azt hallottam, hogy neha pont az ellenkezoje fog megtortenni, mint amit megalmodsz.Most akkor hogy is van ez?
2010. máj. 6. 07:08
 1/1 anonim válasza:
82%
Az álmok általában vagy az elfolytott félelmeket, vagy a titkolt-nem titkolt vágyakat hozzák előtérbe...szóval ez csak babona, hogy pont az ellenkezője fog megtörténni. Ne aggódj, egy idő után nem lesz más választása, mint elismerni a terhességedet! (Hozzáteszem: az én nődokim sem akarta az elején elhinni, hogy babát várok) Amúgy szerintem inkább fals negatív tesztek szoktak lenni, fals pozitív kevésbé! Sok szerencsét/boldogságot!:)
2010. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!