Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan ember akinek...

Van itt olyan ember akinek volt olyan balesete és szívleállása ami pár másodperces halállal járt és látott vagy nem látott mivan, , utána"?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!!!!
2011. szept. 23. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem volt , de a témával kapcsolatban olvastam egy könyvet. A címe: (TTT) Testen túli tapasztalatok

Ha komolyan érdekel a téma, nagyon tudom ajánlani!

2011. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Öngyilkos gondolataid vannak?

Ha igen, el kell keserítselek, mert az öngyik járnak a legrosszabbul odaát. Ugyan azt a problémát(amiért ezt akarod tenni), eléd rakják minden életben után, hogy újra, és újra szembe nézz velük. Szóval nem tudod kikerülni.

2011. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
dehogyis vannak :) csak kiváncsi vagyok ennyi az egész biztos nemleszek öngyilkos, ezek a dolgok valahogy érdekelnek és ennyi
2011. szept. 23. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Még rákereshetsz Dr. Raymond A. Moody nevére - ő rengeteg ember halálközeli élményét gyűjtötte össze. Híres könyve az Élet az élet után.

*****


Állítólag izzasztókunyhó-szertartáson meg lehet tapasztalni a testenkívüliség élményét.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
42%
Láttam nagypapám... nem akartam felébredni :)
2011. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ket honappal ezelött volt egy sulyos auto balesetem. Leszakadt a majam, eltört a kulccsontom mindket oldalt, a szegy csontom is, a szivem is serült. Ketszer elesztettek ujra. Egyszer a mentösök, azonnal ahogy kiertek, baromi nagy szerencsem volt, hogy meg eppen idöben jöttek. Aztan a mütöben allt le ujra a szivem. Utanna meg negy napig mesterseges komaban voltam, csak ket nap utan varrtak össze. Egy honapig voltam benn a korhazban, nyolc napig intenziv osztalyon. Az egesz balesetböl semire sem emlekszem az eg vilagon, söt az elötte levö ket nap is kiesett. Vannak visszaterö almaim, de azok leginkabb emlekfoszlanyok, es nem hinnem, hogy halalközeli elmenyek.
2011. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
uhh remélem rendbe jössz jó bulást! a többieknek köszönöm
2011. okt. 5. 12:50
 8/8 anonim válasza:
34%

tudok ajánlani egy könyvet, ami pont ezzel foglalkozik több száz oldalon keresztül. Nekem nagyon tetszett : )

R.A Moody : Élet az Élet után

2011. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!