Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért pont őróla álmodtam?

Mért pont őróla álmodtam?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokszor, sokfélét álmodom.Leginkább zagyvaságokat.De ez a mai álom?!?!..

Azt se tudom hol voltam, csak sok asztal volt, ettek az emberek, hozták nekik kifelé.De én hiába vártam, nekem nem hozták.Kérdeztem, én miért nem kapok?Senki nem válaszolt.

Aztán mellén ült a Friderikisz Sándor, és mondta hogy ne is törődjek vele...(közben ő is evett)símogatott, meg vígasztalt.

Aztán elmentünk onnan, sétáltunk, beszélgettünk, onnantól együtt voltunk...

Hát, kb ennyi.

De miért pont ő?Soha még csak szinpatikius sem volt, nem hogy bukjak rá.

Fura..


2010. máj. 6. 08:31
 1/4 anonim válasza:
Ez volt a jel, hogy jelentkezned kéne a Megasztárba! :)
2010. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meleg vagy..
2010. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mostmár mindent tudok....:-(((((
2010. máj. 6. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Az álmok ilyen módon is taníthatnak minket.Olyan helyzetekbe kerülhetünk álmunkban,olyan emberekkel jöhetünk össze,akire a valóságban nem is gondolnánk.Így élethüen átélhetünk olyan helyzeteket,kapcsolatokat,amire a valóságban nincs lehetőség,vagy nem is akarnánk,de az önmegismerés szempontjából hasznos lehet.
2010. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!