Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1férfi, akivel kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1férfi, akivel kapcsolatban mostanában volt 1-2erotikus gondolatom, amit nagyon nem is értek, mert nem pont az esetem, és nem is lehet köztünk semmi. Az előbb vele álmodtam ismételten ilyesmit, felriadtam, és pont küldött 1sms-t!?

Figyelt kérdés
:)Ez véletlen?
2011. febr. 4. 00:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha az embernek ilyen képzelgései vannak,lehet hogy a másik fejében is megfordul ilyesmi?Nem olyan viszonyban vagyunk hogy ez téma legyen,a múltkor kattant be hogy mint férfit is megfigyeltem mostanában.Amúgy is van kapcsolata.
2011. febr. 4. 00:31
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah, és éjjel SMS-t küld neked a kapcsolata mellől? Mert akkor nem véletlen.
2011. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azzal nem vagyok tisztában hogy együtt élnek-e,de van barátnője.Ezen én is meglepődtem hogy ilyenkor ír.
2011. febr. 4. 00:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos rohadt sürgős volt neki :-) Tuti ő is gondol rád, én nem irnék különben éjjel SMS-t. Mit irt?
2011. febr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

22F vagyok. Nem ez egyáltalán nem véletlen szerintem :) Ha pl. eszembe jut a barátnőm, kb azonnal megcsörren a telefonom és már hív is. Ez a nap bármelyik szakában előfordul nincs előre megbeszélt időpont... Vagy pl. eszembe jut egy jó barát, akivel nem beszéltem hónapok óta, pár pillanat múlva már rám is ír valahol, mindkét példa számtalanszor esett meg velem, anyukám is beszámolt ilyen jelenségről, viszont a barátnőm szerint és sokan mások szerint ez is hülyeség és sose éreztek hasonlót. Ez több a véletlennél egész biztos vagyok benne. Hozzáteszem, nem hiszek a természetfelettiben és hasonló baromságokban. De, mivel többször tapasztaltam ezt a dolgot, véleményem szerint létező jelenség. Ebben az is megerősít, hogy anyukám oldaláról több rokontól is halottam már hasonló történeteket, míg apukámtól és az ő közelebbi rokonaitól soha, tehát ebből azt a következtetést vontam le, hogy genetikai háttere is lehet a jelenségnek. És, amennyiben genetikailag öröklődik, egyértelmű hogy nem valami megmagyarázhatatlan természetfeletti dologról van szó, hanem valami tudományosan leírható fizikai jelenségről, csak a tudomány mai szintjén ezt még nehéz bizonyítani.


Magyarul nem véletlen, ha valaki rád gondol azt megérzed, szerintem ez tény!


Ha meg sms-t írogat neked akkor 10000000% hogy akar tőled valamit :)

2011. febr. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Teljesen munkával kapcsolatos dolog,semmi extra:)Néha van sms-váltás ilyesmivel kapcsolatban,én általában rakok mosolygós jeleket,a mostani üzenetben odabigyesztett a végére ő is egy mosolyt:)Ebbe mondjuk én nem gondolok bele semmit,de azért belemásznék a fejébe hogy volt-e olyan pillanata amikor esetleg elképzelte hogy milyen lenne ha...:D
2011. febr. 4. 00:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mindig rohanok,csak 1-2percet beszélünk...talán nem kellene annyira rohannom...:D
2011. febr. 4. 01:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondom, marha sürgős, munkával kapcsolatos dolog lehet az éjszaka közepén... Nem is várhatott reggelig...
2011. febr. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyenkor még gyerek az idő,reggel még alszunk...:D De amúgy lehet igazad van..:) Holnap lehet megszugerálom a szemét és előveszem bájos mosolyom....:D Mondjuk nem szeretném ha állandóan erotikus képzelgéseim lennének vele kapcsolatban,mert az csak kikészítene.
2011. febr. 4. 01:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem pont az eseted,de azért előveszed a bájos mosolyod?;-)Akkor csak tetszik egy kicsit nem?Vagy csak a helyzet? :-)
2011. febr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!