Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Segítene valaki! Nagyon...

Kat08 kérdése:

Segítene valaki! Nagyon régóta nyomaszt! Még nem voltam 26 mikor azt álmodtam hogy papám anyukája 26 éves korában meghalt! A családba most én vagyok 26 ez mit jelenthet? A családban arról az ágról én vagyok női tag 26 éves!

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha minden megvalósult volna abból, amiket összeálmodtam már, mindenkinek kilenc élete volna a családban, beleértve magamat is. Ráadásul csak a kor az összefüggés az álmod alapján, ahogy látom, valószínűleg semmit sem jelent.
2017. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!!!
2017. jan. 24. 19:17
 3/10 anonim válasza:
Az àlmok àltalàban nem valósulnak meg.A hugom nèha azt àlmodja hogy meghal.Jelentèsèt nem tudom de tudom hogy valami jó.Ha babonàsabb vagy nèz a neten utànna mi mit jelent.
2017. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!! Sajnos már néztem de konkrétat erre a számra nem találtam csak a halálra!!!
2017. jan. 24. 20:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A kor,hogy pontosan emlékszel ra,s halálra,az mutathat nagy változást életetdben,a félelem,magány,ugyanakkor uj párkapcsolat is benne van.Ne félj,mert magad maradsz.Ne hagyd hogy félelmeid irányítsanak.Ui:ezotéria a világom,s nem viccelek.
2017. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ingajós vagyok.Természetesen a halálod évére nem kérdezhetek rá,

de feltehetsz kérdést amire az inga felelhet,a közeljövőből.

2017. jan. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez nem jelent semmit. Én is szoktam rosszakat álmodni, halállal is, de eddig még semmi nem valósult meg belőle.
2017. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os! Erre Én is kiváncsi lennék!
2017. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor megkérdeznéd tőle, hogy féljek ettől az álmomtól továbbra is???
2017. jan. 25. 07:02
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2017. jan. 25. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!