Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szakított velem a pasim és...

Szakított velem a pasim és már 3. napja gyilkosságokkal és más fura dolgokkal álmodom, felébredés után pedig állandóan félek és nyomaszt egész nap. Miért álmodom vérrel, gyilkosságokkal?

Figyelt kérdés

1.nap. Álmomban szovjet/magyar katonák vittek egy eldugott tisztasra platos kocsin,hogy megoljenek,de megszoktunk paran,atobbit kinyirtak...vegig menekultunk,erdon,patakban,fak kozt.Fegyvert ragadtam/imbuszkulcsokkal vertem szet ffiakat akik üldöztek.jajj...


2. Almoman a pasival almodtam,aki nagyon flegman viselkedett,almomban sem voltunk egyutt,mindig masokkal volt,kiderult,hogy megcsalt,mar egy ideje...aztan a baratai mtak neki,hogy ne legyen mar ekkora szemet velem,hogy figyelembe se vesz csak megtur...pfff aztan kinyirtam magam


3. Ma ezar nonzensz.tv/mast se neztem ma se. Egy sotet varosi kis utcaban ejjel,leomlo vakolatu hazak mellett kellett vegigmennem,valamiert arra jartam egyedul... Mintha valami hang hivna..es feleztem az egyik ablakba amik racsosak vtak.Sotet volt,de en lattam ott egY fekete alalakot kapucniban/csuhaban.

Nagyon feltem!!!!!sohasem feltem eletemben ennyire...aztan egyszercsak kes villant es nevetett es kidobott mellem egy mellszobor meretu lecsonkolt szoke not. Vallanal vagta le ,teljesen szoborszeru,szurke volt,de a vagas helyen omlott a ver.....

HazAentem ,es tok egyedul voltam, valahogy ram talalt es ki kellett ugranom Az ablakunkon mert szetverte az ajtot....pfff


Elég!!!



2013. szept. 22. 05:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Számolj alvás előtt barna léckerítésen átugráló aranycsengettyüs báránykákat. Ha ez nem segít, nykalj be 2deci házi szilvanektárt.
2013. szept. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!