Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek az véletlen, hogy...

Szerintetek az véletlen, hogy sok családban vannak ugyanolyan csillagjegyű családtagok? Miért van jelen az asztro a családtervezésben?

Figyelt kérdés

Ezt főleg asztro szkeptikusoktól kérdem, de nem csak.

Ugyanolyan csillagjegyű családtagok, pl. gyerek és az egyik szülő vagy akár testvérek is.

Köszönöm.



2016. szept. 4. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Szüleimmel 4 fős család vagyunk, mindenki más csillagjegyű (halak, rák, mérleg, skorpió). Tesómék 4 fős családjában csak az apa meg a kisfia azonos csillagjegyű (2 bak, halak, rák), pároméknál 4 fős család, csak a fiúk azonos jegyűek, de ők ikrek (2 skorpió, bak, kos) ! :-) Szóval nálunk ez nem igazán jelenik meg!
2016. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja, és igen, szerintem csak véletlen!
2016. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Nálunk mindenki rák :) 3 fős család
2016. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

... ezt is a patak partjáról írom- mondja a 3-as.


Szerintem ebben nincs törvényszerű. Sok családban meg nem így van. És az aszcendens meg főleg mindenhol más.

2016. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egy érdekesség: édesanyám születésnapján jöttem a világra.

A legjobb gyerekkori barátommal pedig egy napon születtünk, néhány óra eltéréssel.

2016. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert a nagy számok törvénye alapján nyilván milliónyi példa lesz az azonos csillagjegyekre, mint ahogy minden másikra is. Bármelyik csillagjegyet is veszed, átlagosan minden 12. emberre igaz lesz.
2016. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1-es: kivételek mindig vannak, viszont gyakoribb az, amit írtam a kérdésben. Szerintem pedig sokszor nem véletlen az összefüggés családtervezésben.
2016. szept. 4. 12:17
 8/13 anonim ***** válasza:

12 csillagjegy van (csillagkép 13), könnyen előfordulhatnak ismétlések, ebben nincs semmi.


A családtervezésben nincs "asztro", egy pár rendszeresen él nemi életet, ha gyereket akarnak, nem védekeznek, aztán egyszer csak megfogan a gyerek. Hogy a fenébe lehet ezt tervezni?


Jaj, apukám, ma ne, mert akkor Rák lesz. Holnapután kéne, mert akkor az már Oroszlán.


Mi Nyilasok vagyunk a húgommal - a Nap a valóságban a Kígyótartóban van ekkor. Szüleink feltehetőleg a tavaszi hónapok kezdetén voltak szenvedélyesebbek.


Ehhez semmi köze az asztrológiának. Az asztrológiának alapvetően nincs köze semmihez, max a fantáziához.

2016. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a családban hagyomány, hogy csak valentin napkor szerelmeskedhetnek a házaspárok, így minden születendő gyerek skorpió lesz. Mesélte anno apa, hogy mikor még benne voltak a gyerekgyártásban, konkrétan zsibbadt estére a szerszám... én már félek az én jövőmtől :'(
2016. szept. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

3, as, ti hogy viselitek egymást.3 Rák?


Mi a férjemmel Rákok vagyunk 30 éve együtt, de viharos kapcsolat,mindketten sértődékenyek, érzékenyek vagyunk.De sok hasonló tulajdonság, és közös érdeklődés, hobbi...stb miatt nagyon egy hullámhosszon is tudunk lenni.Gyerekeink Bak, vele nehezen értünk szót, mert makacs, anyagias,Halak gyerekünk már külön él, de nem könnyű eset volt pláne kamaszkorában, és ők ketten kimondottan nehezen jöttek ki egymással...

2016. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!