Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha nagyon koncentrálok van...

Ha nagyon koncentrálok van esély ugyanazt álmodni mint amit legutóbb álmodtam? Van valami módszer erre? (20F)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Álmomban egy hozzám illő lánnyal voltam de nem feküdtünk le, hanem csak ölelkeztünk, csókolóztunk meg ilyenek. Pontosan emlékszem az arcára és a testalkatára ami pont az ideálom. Nagyon fel tudnak kavarni az ilyen érzelmes álmok mert olyan mintha tényleg megtörtént volna és többször volt már ilyen és néha teljesen megfeledkezek róla, hogy csak álom volt és szinte a való élet részeként emlékszem rá.


Tudom, ez az egész elég beteg de nagyon jó lenne ugyanezt álmodni akár ma este, meg utána stb... Van valami bevált módszere valakinek? Egyáltalán ez megvalósítható?


Természetesen maga az álom abból fakad, hogy már régóta nincs barátnőm és nagyon vágyom egy ilyen kapcsolatra, de amíg nincs addig ezzel is beérem. (tudom, még ez is elég beteg kijelentés de ez van)


Tehát, van valami ami válasz lehet a kérdésemre?

20F



2017. jan. 28. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak olyan álmaim egy személlyel, amik rendszeresen megtörténnek. Álmodtam más dolgokról is amik szintén megtörténtek. Sztem nem feltétlen a vágyaid, és a napi feszültség levezetése az álmok, hanem üzeneteket hordoznak. Kérdésedre a válasz, minél jobban koncentrálsz arra, hogy ugyan azt álmodd, annál kevesebb az esélye, hogy ez megtörténjen. Ne úgy feküdj le esténként, hogy ugyan ezt akarod álmodni, inkább ne is gondolj rá.Lehet a tényt álmodod meg, hogy lesz valaki akivel megismerkedsz. Próbálj visszaemlékezni az apró részletekre az álmodból,ha már ilyen valóságosnak tűnt,a helység, színek, időbeliségre utaló részletek.
2017. jan. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nagyon szorosan fűződik ez az álom egy lányhoz akit egy éve ismertem meg mielőtt kimentem külföldre és nagy valószínűséggel összejöttem volna vele, ha nem megyek ki. Talán ez lehet az oka, hisz nagyon hasonlított is az álmomban levő lány erre a lányra.


Már rég nem is gondoltam rá (mármint a lányra) csak hébe-hóba visszaidézem a múltat és akkor eszembe jutnak a nőügyeim is, köztük ő is.


Ezek szerint ez lehet a miértje?

2017. jan. 28. 09:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Módszer nincs rá, de ha valami nagyon foglalkoztat, akkor lehetnek visszatérő álmaid. Nekem is van egy, érdekes, hogy egy-két évenként ugyanazt megálmodom.
2017. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem érzed jól magad ott ahol most laksz és visszavágysz
2017. febr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!