Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van valami olyan szellemidézés...

Van valami olyan szellemidézési módszer amikor nagy esély van rá hogy megjelenik JÓ szellem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy szellemek nem léteznek de ha mégis akkor tud valaki ilyen módszert mondani?

( Az "igyál piát" már ismerem,kérlek normális válaszokat írjatok légyszíves!)



2013. jan. 14. 16:42
 1/10 Shai-Hulud ***** válasza:
Ha TUDOD, hogy szellemek nem léteznek, akkor vajon miért is írtad ki ezt a kérdést???
2013. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen módszer.

És soha ne idézettek, még akkor sem ha nem hisztek benne.

Nem szabad ilyennel játszadozni.

2013. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 a4940825 válasza:
miért nem lehet ilyennek 'játszadozni'?
2013. jan. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Az egyetlen, de a leginkább elhallgatott módszer, vagyis teliholdkor a tv-re teszed a kezed(az Ezo-tv-nek kell mennie) és 3-szor kimondod, hogy múkodj és futsz néhány kört a ház körül egészen addig, ameddig meg nem jelenik a szellem.
2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát idézni nem úgy kell ahogy aneten írják mert akkor elég sokáig eltartana...
2013. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erre az egyetlen normális válasz: nem léteznek szellemek.


"Tudom hogy szellemek nem léteznek de ha mégis akkor tud valaki ilyen módszert mondani?" - Mit képzelsz, kivel szórakozol???

2013. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

te is tudod hogy léteznek...

ha úgy gondolnád hogy nem akkor nem akarnád tudni! a Szellemek ott vannak jó helyen ahol vannak ne akard átrángatni őket mert akkor nem lesznek "JÓ" -k!

többször is írták már az ilyen témákhoz! ez nem jó vicc! ha áthozol egy szellemet azt nehezen fogod tudni visszatuszkolni a "palackba" ne játsz a tűzzel mert megégeted magad! gyorsan tegyél le erről vagy viseld a következményeit!

2013. jan. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Nincs olyan módszer, amivel meg lehetne idézni jó szellemet. Ne is próbáld!


A Szellemvilág valóságos, és csakis egy út van, hogy felvedd vele a kapcsolatot biztonságosan, de azt nem szellemidézésnek hivják.


Bármilyen más módszerrel a szellemvilág gonosz oldalával fogsz kapcsolatba kerülni,

akik kegyetlenek, és gonoszak, persze eleinte ezt jól álcázzák, ezért nem szabad ezzel játszani!


Az egyetlen módszer az, amit a Biblia ír le.

Próbáld félretenni a vallásról alkotott előítéleteket,

és a maga eredetiségében megközelíteni a Bibliát:


Abban a Szellemvilág nemes, jó oldalával való kapcsolat felvétel módja van leírva.

Annak a világnak a Királya már egyszer ellátogatott ide, csak a többség nem ismerte fel.

Őt keresd, és ha tényleg a Bibliai módszerrel keresed Őt, akkor meg fogod találni.


"Én az engem szeretőket szeretem, és akik engem szorgalmasan keresnek, megtalálnak."

Példabeszédek könyve 8,17

2013. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Petrás Évi ***** válasza:
mondd 3-szor hogy:szellem jöjj körünkbe légy vendégünk ha gonosz vagy égj el a pokol tüzén
2013. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mikicsirke123 válasza:
nézd meg a boldognapot.hu-t
2013. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!